>Türbanlı kızın cahilliği ve seçim sandıkları üzerine bir sohbet

>

http://www.viddler.com/simple/38b59467/
Dün, Türbanlı olduğunu yazan bir bayandan e-posta aldım. Mektup Arife Meral imzası taşıyordu. ‘’Aman Allah korusun ki ben Akp’li değilim, Saadet partiliyim’’ diyerek başladığı uzunca mektuptan derleyip, maddeler halinde düşüncelerini ve inandıklarını sıralıyorum.

Diyor ki;

1: Mustafa Kemal bu ülkeyi kurtarmadı. Kim olsaydı zaten ülke kurtulurdu. Milyonlarca şehit sayesinde kurtulduk. Kaderimizde kurtulmak yazılıymış.

2: Türkiye sizin gibiler (beni kastediyor) nedeniyle dinsizleşiyor.

3: Osmanlı 5 kıtada hüküm sürüyordu. Türkiye Cumhuriyeti yerlerde sürünüyor.

Uzunca mektuptan en çok gözüme çarpanları buraya aktardım.

Düşüncesi baştan sona cahilliği yansıtıyor. Bilmiyor ki, Osmanlı 5 kıtada değil, Mars gezegeninde de hükümdarlık sürüyordu. Ancak, Türkiye’nin yerlerde sürünmesinin sebebini çok iyi anlamış olacak ki, İktidar partisinden uzak durup, kendi ideolojisine yakın bulduğu Saadet partisine yönelmiş.

Arife hanımın ”dinsizleştiğini” iddia ettiği Türkiye konusuna gelince; herhalde kendisinin, ülkemizdeki cami sayısından haberi yok. Hala elektrik gitmemiş köylerde bile 2 tane cami olduğunu bilmiyor olmalı. Hastalıklı hücre gibi çoğalan ve amacından sapmış olan İmam Hatip okullarının sayısı hakkında da bir bilgisi yok belli ki. Dinsizleştiğine inandığı ülkede, herkes özgürce dini vecibelerini yerine getirmiyor mu? Dinsizleşen bir ülkede; binlerce cami, medrese, türbe, mescit, kuran kursu, ilahiyat fakülteleri, dini vakıf, görsel ve yazılı yayınlar olur mu? Neredeyse her semt de bir apartman dairesini kiralayıp, toplantılar düzenleyebilir mi radikal dinci cemaatler?

Laik düzenden hızla uzaklaştırılan Türkiye, korkunç bir bataklığın içine doğru sürüklenmiş durumda. Fethullah tabanlı eğitimin yetiştirdiği karanlık beyinlerin, ülkemizi hangi noktaya taşıdığı aldığım mektuptan anlaşılıyor aslında. Şiddetle demokrasiden yana duran Ordumuz olmasa, bizler tamamen hapı yutmuş durumda olacağız.

Türbanlı okuyucumun sözlerinde ki Atatürk ile ilgili kısımları ise, bu yazıyı okuyanlara bırakıyorum. Arife tarif gerekmiyor çünkü.


SEÇİM SANDIKLARI ÜZERİNE

Geçenlerde Bostancı’dan Sabiha Gökçen havalimanına gitmek için taksiye bindim. Radyoda haberler başlayınca konumuz birden politika oluverdi. Şoför, AKP’den o kadar usanmıştı ki, ben bir söyledim o bin anlattı. Arabadan inerken taksiciye, ‘’bir oyumuz var ve bunu iyi kullanmalıyız’’ dediğimde arabayı kenara çekti ve başladık kısa sohbete. Abi dedi, yıllardır şu arabanın ön koltuğuna senin gibi oturup da hükümetten muzdarip olmayan, şikayet etmeyen bir Allah’ın kulu görmedim. Ama seçimlerde hile yapıyorlar, tezgahı kurmuşlar.


Hepimizin bildiği bir gerçeği, ekmek parasının peşinde olan bir emekçiden duymak beni daha da üzdü.
Ne ilginç değil mi? İstanbul’un en işlek semtlerinden birinde, bir taksinin ön koltuğu (ki bence çok uygun) seçmen profili veriyor. Ama sandığa yansımıyor nedense bu ciddi istatistik.

Yoksa uzaylılar mı oturdu o ön koltuğa?

AKP’den kurtulmak, düşündüğümüzden daha zor olacak gibi gözüküyor. Hiçbir iktidar, sonsuza kadar koltukta kalmamıştır ama Türkiye’nin ne kadar hasarla kurtulacağı henüz belli değil ne yazık ki.

Cem Akkılıç
29 Kasım 2009
Önceki yazılarımdan seçtiklerim.
* * *
Müthiş bir yazı!
PORNO MERAKLISI DİNCİLER

Reklamlar

28 Responses to >Türbanlı kızın cahilliği ve seçim sandıkları üzerine bir sohbet

 1. Anonymous dedi ki:

  >Din karanlıkların gölgesidir. İnanç öfkeli ve kimliksiz insanların iktidara geliş için kullandığı bir maşadır. İbadet yozlaştırıcı bir egzersizdir. Arabistan yarımadasından yayılan ıslah olmaz azgınlığa bir kitapla kamuflaj yapmak ve bu yalanlara inanmak bir Türk için utanç vericidir. Kahinatın kör bir kuyuya tıkılmasını cemaatlerin cehalet ayetlerinden öğrenen yobazlar, şeriat için sokaklarda 5 vakit dolaşmaktadır. Bir paçavraya sıkışan ahlak, ne yazık ki çayır mezesine dönmüştür. İnanç köleliği varoştan şehre ve oradan da iktidara doğru yürümektedir. Karanlık çağları kucaklayıp türbana hoşgörü gösterenlerin hepsi… VATAN HAİNİDİR…

 2. Anonymous dedi ki:

  >bu ülkede kadınlardan utanıyorum.başörtüsü arkasına gizlenip kendilerine verilen hakları aramak yerine erkek eğemenliği altında eziliyorlar.bir ülkede kadın ve erkeklerin eşit hakları olmaz ise ulus devlet nerde??herşeyin üzeri örtülüp köleci bir toplumun kaderimiz olamaz.

 3. Cem Akkilic dedi ki:

  >Ey Atatürk düşmanı ümmetçi SIKMABAŞLI kızlar; Ruhunuz orospu, vaginalarınız lağımdan ibaret, müslümanım diye geçiniyorsunuz. Sizleri izleyen Tinerci gençlik çavuşu tokatlamaktan bitap düştü, zevk tarlalarında maytap atıyorlar. Cem Akkılıç

 4. Cem Akkilic dedi ki:

  >21. yüzyılda inanışın da bir aklı olmalı. Tanrıya inanıyor ya da inanmıyor olabilirsiniz, inanıyorsanız, sonsuz evreni yaratmış bir gücün kılla, tırnakla, sakalla uğraşıyor , bunları gözetliyor olması Tanrıyı hafife almaktan başka bir şey değildir. Ayrıca, kadınların baslarını saclarını kapatacak şekilde bağlamalarının nedeni nedir? Erkekleri uzak tutmak mı? Bu günah denen şey eğer cinsellikse sadece saçtan ötürü aklına cinsellik gelen erkek varsa tedavi olmalarını öneririm. Buna fetişizm denir.

 5. Anonymous dedi ki:

  >ya bunların hepsi adi ATATÜRK olmasaydı adınız ya agop olurdu yada kirkor olurdu ananız belli olurdu ama babanız kim olurdu bilinmez utanmaz arlanmaz insan bile diyemeyeceğim malukatlar yatıp kalkıp ATATÜRK e dua edin ki sizin gibi kansızlardan laiklik ve cumhuriyet sayasinde kurtulacak bu ülke hala ayakta yoksa ya iran oludu yada ırak tüm adiler ATATÜRK düşmanlarına lanet olsun.

 6. Anonymous dedi ki:

  >Mersin Taşucunu bilen vardır mutlaka. Sahilde sevişen binlerce Türbanlı kızı herkes bilir. Üşenmedik takip ettik. Bir çoğu İmam Hatip okulundan çıktı ve sahilde resmen uzun uzun seviştiler. Toplum bunları görüyor artık. Yobazlarda biliyor bu durumu. İnsanın midesi bulanıyor. İstanbul'a bir kere gitmiştim. Gülhane parkına gitmiştik. Görüntüler hem komik hem korkynç boyuttaydı. Hem Namus diyorlar Türban için hem her haltı yiyorlar.Cem Akkılıç seni tebrik ediyorum bu siteyi hazırladığın için. Bütün arkadaşlarıma, çevreme tavsiye ettim TAKUNYA LİBİDOCUSU siteni.

 7. Anonymous dedi ki:

  >SÖYLEMLERİNİZİNHAKLILIK PAYI ÇOK YÜKSEK,ANCAK BUNUN BÖYLE OLMASI SİZLERE HAKLILIK PAYI VERMEZ BU ŞEKİLDEKİ DÜŞÜNCE SİZLERİ ONLARDAN AYRI KILMAZ,BU DURUMA ÇOGUNLUGUN AZINLIGA HÜKMETMESİ 'TAHAKKÜMÜ'DENİR.YAŞANANLAR ASLINDA NORMAL YANİ OLMASI GEREKENLER ANCAK BİLİNÇSİZ BASKI İNSANLARI BU SEÇENEKLERE İTİYOR.NEDENİNE GELİNCE KİMSE KENDİ ANABABASINI SEÇME HAKKINA SAHİP DEGİL.ÇOCUGA SORSAN DURUMUN YERİNDEMİ DESEN,YERİNDE OLMADIGINI ANLATACAKTIR.BİRDE KULLANILAN SÖYLEM ÇOK İTİCİ, HALBUKİ BU GİBİ İŞLEV ÇEKİCİ OLMALI DEGİL Mİ?

 8. Anonymous dedi ki:

  >Öncelikle türbanlı ya açık mektup yazısını çok begendim.Ancak bunların hepsini bir kefeye koymak yanlış olabilir.Belki aralarında o baş örtüsünün geregini yerine getirenler vardır gerçi 30 senedir hiç rastlamadım ama neyse.Ayrıca ben bunların giyinme tarzını anlamakta zorluk çekiyorum kapamsı gereken yerleri kapatmazlar alt kaval üst şişhane hesabı bunların dinle falan alakası yok arkadaş ayrıca başbakan türban diye tutturmuş bir pazar günü çıksın biraz dolaşsın baksın sokaklarda ne rezillikler var.Müslümanlık dini bu deyil.Ayrıca BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL` E kimse dil uzatmasın özellikle bir kucak sakal bırakıpta başını kapayıp kıçını açan reziller,şaklabanlar.Yatsınlar, kalksınlar MUSTAFA KEMALE dua etsinler ki hala bu ülkede nefes alıyolar.Ayrıca gerçekleri göz önüne serdiginiz için teşekkürler kimse uydurma falan diye konuşmasın çıksın dışarıya baksın teşekkürler.

 9. Anonymous dedi ki:

  >Öncelikle türbanlı ya açık mektup yazısını çok begendim.Ancak bunların hepsini bir kefeye koymak yanlış olabilir.Belki aralarında o baş örtüsünün geregini yerine getirenler vardır gerçi 30 senedir hiç rastlamadım ama neyse.Ayrıca ben bunların giyinme tarzını anlamakta zorluk çekiyorum kapamsı gereken yerleri kapatmazlar alt kaval üst şişhane hesabı bunların dinle falan alakası yok arkadaş ayrıca başbakan türban diye tutturmuş bir pazar günü çıksın biraz dolaşsın baksın sokaklarda ne rezillikler var.Müslümanlık dini bu deyil.Ayrıca BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL`E kimse dil uzatmasın özellikle bir kucak sakal bırakıpta başını kapayıp kıçını açan reziller,şaklabanlar.Yatsınlar, kalksınlar MUSTAFA KEMALE dua etsinler ki hala bu ülkede nefes alıyolar.Ayrıca gerçekleri göz önüne serdiginiz için teşekkürler kimse uydurma falan diye konuşmasın çıksın dışarıya baksın teşekkürler.

 10. >Google’da TAKUNYA LİBİDOCUSU yazdım harika bir site ile karşılaştım. Türban gerçeğini bu kadar iyi gösteren başka bir site tanımıyorum artık. Ellerinize sağlık.

 11. Cem Akkılıç dedi ki:

  >Gericiler diyor ya hani; ‘’Medeniyet açmaksa bedeni hayvanlar daha medeni.’’ Evet hayvanlar daha medeni bunlardan. Ben Gülhane’de iş bitiren bir tek sincap göremedim çünkü bu zamana kadar.

 12. Arife dedi ki:

  >Adsız dedi ki…Öncelikle türbanlı ya açık mektup yazısını çok begendim.Ancak bunların hepsini bir kefeye koymak yanlış olabilir.Belki aralarında o baş örtüsünün geregini yerine getirenler vardır gerçi 30 senedir hiç rastlamadım ama neyse.Ayrıca ben bunların giyinme tarzını anlamakta zorluk çekiyorum kapamsı gereken yerleri kapatmazlar alt kaval üst şişhane hesabı bunların dinle falan alakası yok arkadaş ayrıca başbakan türban diye tutturmuş bir pazar günü çıksın biraz dolaşsın baksın sokaklarda ne rezillikler var.Müslümanlık dini bu deyil.Ayrıca BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL`E kimse dil uzatmasın özellikle bir kucak sakal bırakıpta başını kapayıp kıçını açan reziller,şaklabanlar.Yatsınlar, kalksınlar MUSTAFA KEMALE dua etsinler ki hala bu ülkede nefes alıyolar.Ayrıca gerçekleri göz önüne serdiginiz için teşekkürler kimse uydurma falan diye konuşmasın çıksın dışarıya baksın teşekkürler…………….sana sadece gülüyorum.. büyük bir safsın.. uyu sen uyu.. kalbini de uyut.. ilk yazdığım yazı sana gelsin iyi oku.. göremezsin tabi hakkıyla kapanan Müslümanları.. kalbi kör olan nasıl görsün.. etrafa gözü kapalı bakarsan olacağı bu.. zaten az var sayenizde gerçek Müslüman.. sizin gibi laikler beyin yıkamaya devam etsin.. bu arada sizin beynini yıkadığınız insanlar ve onların da beynini yıkadığı insanlar günah işledikçe zincirleme hepinizin kitabına yazılıyor.. şimdi inanmıyor olabilirsiniz ama mantık bu.. siz olsanız siz de aynısını yapardınız.. ve kabir azabı çok çetin biliyor musunuz??.. cehennem ateşini hiiç sormayın.. Allah'tan korkmayan her şeyi yapar.. cezasını da görür.. bizler sadece uyarıcıyız.. Allah'a çok şükür ki bizler Müslümanız.. çok şükür ki sizin gibi kör değilim.. aslında ben hala çok cahilim.. hem de çoooooooooooooooooooooook.. 😦

 13. Anonymous dedi ki:

  >Öncelikle türbanlı kıza açık mektup yazısını çok begendim.Ancak bunların hepsini bir kefeye koymak yanlış olabilir.Belki aralarında o baş örtüsünün geregini yerine getirenler vardır gerçi 30 senedir hiç rastlamadım ama neyse.Ayrıca ben bunların giyinme tarzını anlamakta zorluk çekiyorum kapamsı gereken yerleri kapatmazlar alt kaval üst şişhane hesabı bunların dinle falan alakası yok arkadaş ayrıca başbakan türban diye tutturmuş bir pazar günü çıksın biraz dolaşsın baksın sokaklarda ne rezillikler var.Müslümanlık dini bu deyil.Ayrıca BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL`E kimse dil uzatmasın özellikle bir kucak sakal bırakıpta başını kapayıp kıçını açan reziller,şaklabanlar.Yatsınlar, kalksınlar MUSTAFA KEMALE dua etsinler ki hala bu ülkede nefes alıyolar.Ayrıca gerçekleri göz önüne serdiginiz için teşekkürler kimse uydurma falan diye konuşmasın çıksın dışarıya baksın teşekkürler.

 14. Anonymous dedi ki:

  >Sizi yürekten kutluyorum

 15. Anonymous dedi ki:

  >kız resmen sacmalamış mal ülkenin yerlede sürünmesinin tek sebebi senin gibilerin verdigi oylar yüzünden

 16. Korhan dedi ki:

  >Sayın Arife Hanım,Sayın dedim ama bu sizin bu sıfatı hakettiğinizden değil;sizin çevrenizdeki erkeklerden farklı olarak ne olursa olsun bir hanım ile konuşmanın adabını bildiğimden..Atatürk değil şehitler ülkeyi kurtardı demişsiniz.Acaba kim kudretine inanmadığı bir adamın arkasında ölmeyi göze alır? O şehitlerimiz kimin önderliğin de "Allah Allah" diyerek koştu?Acaba o Allah kelimesi sizin mi o insanların mı ağzına daha çok yakışıyordu?Bu maili yazabildiğinize göre elinizin altında internet var.Bir kez olsun onu cehalet yerine bilgi için kullanmayı denediniz mi? Osmanlı evet kıtalara hükmetti ama aynı osmanlının halifesi ve padişahı sizin ninelerinizi,dedelerinizi terk ederken kim onları ayağa kaldırdı? Türkiye yerlerde sürünüyor evet çünkü senelerce sürünmesini isteyenler hep aynı yöntemi kullandılar.ne zaman bu ülke bilim yoluna sapsa "din elden gidiyor" deyip gericiliğe teşvik ettiler.Bunu yaşadığımız Cumhuriyet'in kurucusu kadınlarımız yemedi ama onun aptal torunları sizler yiyorsunuz.ne acıdır ki bu saldırdığınız adamlar yani bizler her şeye rağmen sizin cehaletinizi gidermeye ve sizi korumaya çalışıyoruz.Siz kadın halinizle kendi haklarınıza sahip çıkamazken biz sizin birey olmanız, eşit olmanız için uğraşıyoruz.Sayın hanımefendi o kadar cahilsiniz ki; Saadet partiliyim demişsiniz ama saadet partisinin de var olmasını sağlayan çoğul demokrasiyi kimin getirdiğini bilemiyor ya da düşünemiyorsunuz.Bu gün siz bir tarafı seçebiliyorsanız o beğenmediğiniz Atatürk'ün sistemi sayesinde biliyor musunuz?Sizin medya ve yayınlar ajitasyon harici göstermez ama bugün Irak'lı MÜSLÜMAN kadın gibi gavur tecavüzüne uğramamanız da o Atatürk sayesinde hiç düşündünüz mü?ne acıdır ki bugün özendiğiniz İran'lı kadınlar sizin onda biriniz özgürlük için kollarının kesilmesini göze alır ve ne acıdır ki devrim'den önce İran kadınları "Atatürk'ün Türkiye'ye yaptığı gibi olacağız" sanarak kandırılmışlardır.Hepinizin ağzında bu ara bir Pakistan var ama Pakistan bağımsızlığını ilan ederken Türkiye'yi örnek almıştı biliyor musunuz? örnek aldığı Türkiye'nin sizin Türkiye'niz olduğunumu sanıyorsunuz? O bayıldığınız Osmanlı gerikafalılıkla yıkıldı, o bayıldığınız Osmanlı'yı sandığınız gibi padişahlar/halifeler değil HRİSTİYAN Churchill yönetiyordu son yıllarında biliyor musunuz?Tıpkı sizin bugün yollarına -cehaletle- methiyeler düzdüğünüz liderlerinizin HRİSTİYAN liderler tarafından yönetildiği gibi.Dinsizlik bu ülkeye bizler yüzünden mi yoksa sizler gibi cahiller yüzünden mi geldi?Kayıp trilyonlar,çoluğun çocuğun süt parasının yardım dernekleriyle alınması, cami yardım dernekleriyle para istifleyenler, minnacık çocuklara tecavüz edenler Kuran'ın neresinde yazıyor?Din adı altında kimler ahlaksızlığın dibine vurdu?Biliyorum ki bu soruları sorduğum için bana da küfredeceksiniz.Asla ve asla beyninizi biraz kullanmak istemeyecek ve bir koyun gibi sizi güdene koşulsuz itaat edeceksiniz. Bu soruların sizin nezdinizde cevabı yok biliyorum.Sizin bildiğiniz ümmet olmak.Sİzin bildiğiniz koyun olmak,siz sizin gibi çocuklar yetiştirecek ve bu cehaletinizle bu güzel ülkenin bir yerin sömürgesi olmasını sağlayacaksınız elbet bir gün. Gene de hala sizin toprağa gömülüp taşlanarak öldürülmenizi görmek isteyecek ya da tecavüze uğramanızı seyretmeyi isteyecek kadar sizden nefret edemiyorum.Siz bunları kendi isteğinizle çağırsanız da hala sizin için mücadele eden çok insan var…Saygılarımla

 17. Anonymous dedi ki:

  >bencede bu site tam bir poşet sitesi….poşet kafalıların sitesi….türbanlılara laf söyleyeceğinize gelin de alışveriş merkezi önlerinde karılarınızın kızlarınızın haline bakın…..cadda ortasında kucaklaşan kıçı açık gezen sizsiniz…giyin mini eteklerinizi bizde bakıp sulanalım açın göğüslerinizi de iştahımız kabarsın…..Sende cem misdin nesin niye bizim yorumlarımızı yayınlamıyosun yayınlasana ama doğru sizin gibi değiliz biz sizin gibi dar kafalı değiliz…İSTEDİĞİNİZ KADAR YIRTIN KENDİNİZİ KIZLARIMIZ BAŞI KAPALI GİRİYOR OKULLARIMIZA….

 18. Cem Akkilic dedi ki:

  >Siz adam olun, müslüman falan olun küfür etmeyin bizde yayınlayalım yorumlarınızı. Ulan dangalak açık kadınlar kıçınıda açıyorsa hiç birisi söz möz vermedi… Ama sizin poşetli karafatmalar öz amcalarıyla abdest kaçar diye tokalaşmayıp, kendilerini parklarda düdükletince lahana turşusu çıkıyor ortaya. Hani türban namustu. Şimdi açık kızlarla mı kıyaslıyorsunuz? Amerikan pipisi koklamayın artık, yeter sizi gidi İslamcı ezikler sizi. Okullara giriyorsunda ne oluyor. Geenel eve çevireceksiniz oralarıda.

 19. Anonymous dedi ki:

  >bu mantıktaki insanların kadın olsun erkek olsun kafalarındaki düşünce bu zaten sevişmenin doğal bir fiziksel ve ruhsal gereklilik olduğundan çok bunu sosyal statü için kullanıyorlar sorsan hepsi bakire ama anal oral bütün yollarda bir hayat kadınından daha tecrübeliler.bende sakaryada oturuyorum inanın herkes birbirine..ama sorsan herkes ehli namus!! şöför ahçıya, ahçı bahçıvana sonra hepsi şoföre mantıgı..burda da kent park var aynı olay burdada var hatta başı açık biri sevişsin hemen zabıtalar gelir kovalar ama türbanlılar sevişti mi ses yok..evimin tam karşısındaki bank genel eve dönmüş durumda. muta nikahıda yapıyorlardır kesin:) ibretle izliyoruzcem Cem kardeş sanada cesaretinden dolayı tebrikler ama dikkatli ol genede,devir bunların devri…bir gün biter elbet.

 20. Anonymous dedi ki:

  >türban a özgürlük tamam tamam da imam hatiplilerin hepisi kapalı bizler onları neden gündem yapmıyoruz veya yapamıyoruz.Sedat Şen

 21. Cem Akkilic dedi ki:

  >Yapamazsın yaparsan İslam'a dil uzatmış olursun. İslam'ı arkalarına aldılar, her b.k mübah oldu. İmam Hatiplerde tuvaletlerin içini, kapılarını görseniz şaşarsınız. Her türlü cinsi birleşme pozisyonunun kalemle resmedildiğini görebilirsiniz. Dinci olunca herşey mübah.

 22. jetali dedi ki:

  >Gerçek din , gerçek özgürlüktür aslında. Örneğin dinde zorlama yoktur denir. Ama bakın PORNO siteleri sürekli kapanıyor. Adam sapıksa enset takılıyorsa bile devletin karışma hakkı olmaması lazım. Ahlakı devlet teşvik eder ama emredemez. Ben Başbakan olsam, kanun çıkarım sexy tesettürlü olanlara, ya açıl ya kapan derim. Kötü olan iki yüzlülüktür. Kötü olan dini imaj olarak kullanmaktır. Kötü olan tam olamamaktır. Yoksa isteyen açılsın isteyen kapansın ama açık açık gibi olsun,kapalı kapalı gibi. Süper mini etek giyen yavrum bacakların çok güzel dendiğinde kızmasın. Kapalı da sokak ortasında yiyişmesin. Tenhaya geçsin.Kapalı kadınlar ve kızlar asla makyaj yapmasın,dar giymesin kendine yakışan gibi davransın. Ağırbaşlı olsun. İki yüzlülük en büyük tehlikedir. Altı tophane üstü şişhane olmaz. İkisi de ya tophane olacak, ya şişhane olacaktır. Göründüğü gibi ol, olduğun gibi görün. Bakın bir çok AK PARTİ li yolsuzluktan tutuklandı?Çoğu namaz kılan insanlardır. Oysa Hırsızlık Allahın tek affetmediği günahtır. Başbakan gitti ALBAYRAKLARA devlet ihalelerini peş keş çekti.Oysa bu tüyü bitmedik yetim hakkını yemektir. Artık dindar olmayanlar dan değil, dindar olanlardan korkuyorum. Şahsen hiçbir sarhoş,küfürbaz,açık saçık, bıyıksız dan zarar görmedim ama sahte dindarlardan çok zarar gördüm.Her zaman derim, beş vakit namaz kılan sahtekar olacağıma, namaz kılmayan serseri olmayı tercih ederim. Namaz kılmaya başladığınız da kabul oluryosa zaten kötülük , hırsızlık , şerefsizlik yapamazsınız. Namaz kabul olursa bir çok kötülükten alı koyar. Onun için , sakın ha üzerinde yetim hakkı olan, sahte dindar şerefsizler namazlarını kabul oluyor sanmasınlar…NAMAZI kabul olan ihaleye fesat karıştıramaz, namazı kabul olan, ihalelere fazla para ödeyip üstünü cebe indiremez, namazı kabul olan naylon şirket kuramaz, namazı kabul olan, yalan söylemeyemez kimseyi kandıramaz. namazı kabul olan, işine gelince kriz var, işsizlik var deyip tekel işçilerine yalan nasihat edip.İşine gelmeyincede kris teğet bile geçmedi diye yalan konuşamaz. namazı kabul olan yargıyı siyasal bir kurum haline getirip, milleti yalanlarla kandırıp, yolsuzluk yapanları yargılanamaz hale getiremez. namazı kabu olan dokunulmazlıktan rahatsız olur , dokunulmazlık istemez. onun için siz siz olun, bu devirdeki sahtekar dindarlara dikkat edin. gerçek dindar bulursanız da elini öpün peşinden ayrılmayın….

 23. Anonymous dedi ki:

  >ilk olarak atatürk olmasaydı da zaten kurtulurduk saçmalığına yönelik olarak aklıma takılan bir şey var. ülke dört bir yandan işgal edilmiş. yunan ankaraya dayanmış. fransızı italyanı ingilizi her yer düşman. şimdi bana bir aklı evvel desin ki ya arkadaş atatürk olmasaydı zaten bilmem kim paşanın alternetif bi planı vardı. veyahut bilmem kim zaten bunları yapıyordu. hadi buyurun. varsa tarih bilginiz söyleyin. öyle kitaplarda ki gibi atatürk samsuna çıkıyor. laylaylom. ordan amasya erzurum sivas derken ülke kurtuluyor. bu mudur sizce yani? bu adımları atmak sizce yürek işi değil mi? atatürkün samsuna oradaki askeri gücümüzü lağvetmesi için gönderildiğini bilmiyor musunuz?? peki o dönemde atatürkten başka hangi yetkili böyle bi görev için gittiği bi yerden "Millet yekvücut olup hakimiyet esasını, Türklük duygusunu hedef kabul etmiştir" diyebilir??? atatürk dışında istilaya veya istila destekçilerine boyun eğmeyen kaç yetkili vardı o dönemde?? şehitlerimiz kurtardı vatanı evet hakveriyorum. ama kabullenin ŞEHİTLERİMİZ ATATÜRK ÖNDERLİĞİNDE KURTARDI BU ÜLKEYİ. O DÖNEMDE ATATÜRKTEN BAŞKA TÜRK MİLLETİNE GÜVENEN YOKTU. konuşun hadi?atatürkün dini görüşleri ile ilgili olarak tek söyleyeceğim söz SANANE! bilirsiniz geçmişimiz savaşlarla dolu. savaşçı bir toplum olarak biliniriz. ve kumandanlarımıza saygıda kusur etmeyiz. ATATÜRK TIPKI ALPARSLAN GİBİ FATİH SULTAN MEHMET GİBİ YAVUZ GİBİ KANUNİ GİBİ BİZİM TARİHTE DÜNYAYA VE ÖZELLİKLE BATI DÜNYASINA SÖYLEDİĞİMİZ EN GÜZEL SÖZLERDEN ATTIĞIMIZ EN OKKALI TOKATLARDAN BİRİSİDİR. SİZ İNANIN VEYA İNANMAYIN. BU BÖYLE. ha bu arada ekleyeyim. atatürke allah gibi tapanlara ise ALLAH akıl fikir versin. ATATÜRK BİZİM KUMANDANIMIZ, DEVLETİMİZİN KURUCUSU VE KURTULUŞ MÜCADELEMİZİN ÖNDERİRİDİR. SAPTIRANI ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.laikliği dinsizlik olarak görenlere ise sözüm, ben laik bir türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım. aynı zamanda müslümanım. hadi sıkıyorsa birisi bana sen müslüman değilsin desin. birtakım insanlar, diğerlerinin inancını ölçme yetkisini nereden alabiliyorlar? günümüzde yaşayan herhangi birisine bu yetki verilmiş mi? bir kişi neye dayanarak diğerinin inancının kendisininkinden düşük olduğunu söyleyebilir ya? böyle yaparak bence en büyük günahı birilerini dinsiz diye nitelendirenler işlemiş oluyor. bu ölçümü yapacak olan sadece ve sadece yüce ALLAH'TIR. türban mevzusunda merak ettiğim bir şey var. şu günlerde bir özgürlük furyasıdır gidiyor. inanca özgürlük başörtüye özgürlük vs.. ama benim merak ettiğim başı kapalı arkadaşlar belli bi yaşta ailesi veya çevresi tarafından dayatmaya tabi tutulmasaydı acaba bugün yüzde kaçı kapalı olacaktı?? evden kapalı çıkıp sonra başını açan eve dönerken tekrar kapatan bir sürü hanım arkadaşımız var. nasıl inkar edeceksiniz bunları. başka bi mevzu ise kapalı arkadaşların ÇOĞUNUN insan ilişkilerinde çok hırçın olması. eskaza bi saati sormak yada herhangi birşey sormak mümkün değil. dövmekten beter ediyorlar. aklımın almadığı başka bi olay ise rengarenk ipeksi görünümlü çok şık eşarplar. yahu bu güzellik merakı neden? tamam kimse çöplükte yaşıyormuş gibi görünün demiyor.ama bu makyajlar bu edalar neden?? şimdi sorsan derler ki "yaaa onlar farklı onlar bilmem ne onlar şöyle onlar böyle. çoğunluk öyle değil" yoo çoğunluk öyle. ne yazık ki artık azınlık öyle değil. yarın binin bi belediye otobüsüne (sosyal bi tespit yapmak adına) kapalı arkadaşlarımıza bi bakın. çoğu nasıl o zaman anlarsınız. mantolar gitgide daralıyor (dizde etek ve fileli çoraplısını gördüm tuzlada yemin ediyorum). eşarplara uygun göz makyajları, rujlar…. makyaj bilgim pek yok kusuruma bakmayın herşeyin adını bilmiyorum. şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. edepli tertipli içten arkadaşlarıma hiçbir lafım yok. hatam olduysa affola.neyse çok uzattım. herkese saygılar sevgiler…

 24. Anonymous dedi ki:

  >eline sağlık Cem Akkılıç harika bir yazı olmuş. Siteni herkese öneriyorum.

 25. türbancı dedi ki:

  >Sayın cem Akkılıç ben elhamdülilllah Müslümanım kimseyi de sorgulamam dindar mısın diye.Ama şunu bil ben Kuran ı bilen birisi olarak İslamda türbanın kesinlikle geçmediğini söyleyebilirm İslamda sadece giyinme manasında örtü vardır.Emin ol türbanı savunanlar türbanı başına takıp makyaj yapıp daracık kotlar giyip pembe conversesinin altından bileklerini gösteren kızlar asıl dinsiz çünkü onlar dinle dalga geçiyorlar

 26. Anonymous dedi ki:

  >Yahu bunalr neden burka karaçarşaf giymiyorlar. Bu türbanlıların hepsinin kalçası görünüyor kot giydiklerinde. 🙂 bu nasıl kapanmak. Türban kafa kılını kapatır sadece. Fetoşun bayrağıdır Türban.

 27. >Bunlar KARAÇARŞAF giyemezler. Çünkü o zaman her yerleri kapanır. Bunların amacı sadece kafa kıllarını kapatmak çünkü :):):)Türban fahişe örtüsüdür. Muazzez İlmiğe Çıg bunu belgeleriyle kanıtlamıştı zaten.İsteyen eklesin beni arkadaşlar.https://www.facebook.com/rengin.kasimpati

 28. Anonymous dedi ki:

  >Başkalarının kölesi olarak yaşamakta ; türban da kölelik simgesi. Seksilik , doğasında var , onu silemiyorlar…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: