>Türbanlı kıza açık mektup

>

Saymış sayıştırmış, açmışsın ağzını yummuşsun gözünü be kızım.
Sen kimin avukatlığına soyunuyorsun! 
Hukuk Fakültesi’nde mi okuyorsun, nargilecide peçete mi tutuyorsun?
Gerçekler neden seni bu kadar kızdırdı?
Bu stres ve hırçınlık hatta bu alınganlık niye…
Akşam sabah hiç durmadan bana saydırıyorsun, peki; Atatürk’ten ne istiyorsun?
Yoksa babanın sünnetli, ananın Ayşe, Fatma oluşunu padişaha mı borçlusun? 
Yakıştı mı işkembeden sallamak senin gibi inançlı bir dini bütün insana. Böyle mi örnek oluyorsun sen yaşadığın bu topluma…

Bende ne arar o kadar para kızım, kızlara parayla Türban taktırıp Gülhane’de iş tutturacak kadar … Senin zikrettiğin rakama göre kelle başı hesap yapsak, para babası üfürükçü hocalar bile bu işin altından kalkamaz maazallah. İstanbul’un parklarına, kuytu köşe kıyılarına turnike koysak, her gelen kıza 500 lira para verip, geçin bakalım kameraların karşısına desek…

Ben söğüt ağacından toplamıyorum ki parayı be kızım!

Bak dinle şimdi beni, sana önemli bir öğüt vereceyim…

Kurtuluş Savaşı’ndaki kahraman büyükannelerimizin yemenisiyle, senin kafanı poşetlediğin naylon parçası arasındaki farkı bu ülkenin namuslu insanları yavaşta olsa ayırt eder hale geldiler. Sen Mısır Çarşısı’nda manitanla buluşup, Gülhane parkına cilveleşmeye gidiyorken, darlık yüzünden mısır koçanı kaynatıp cephedeki Türk askerine çorba yapan çilekeş Anadolu  kadınıyla sakın kendini bir tutma kızım. 

Çünkü onların düşmanlardan kurtarılması gereken bir ülkeleri vardı…

Bugün sen, şahsi çıkarlarını siyasi emellerinle birleştirip, nasıl rant peşinde koşarım diye dertlenerek bir bez parçası için özgürlük sevdasına tutulmuşken, kendinle bir tuttuğun Anadolu’nun cesur genç anaları Mustafa Kemal’in etrafında toplanıp, bu ülkenin bağımsızlığını kutladılar.

Sen ise; baş tacı edip, uğrunda ölümüne mücadele verdiğin Türbanı bile ayaklar altına aldırdın!

En çok savunduğun şeyi bile kendin mahvettin!

Peki; hiç düşündün mü acaba, üniversitelerde türbanlı kız görmektense, bikinili kızları görmek isteyen isyankar ve mizahi bir gençliğin oluşmasındaki katkılarını…

Sakın bana Avrupa’daki okullardan örnekler vermeye kalkışma. Alman’ı, Fransız’ı, Hollandalısı kendi rejimini tehlikeye düşürecek en ufak bir tehlikede adamı ensesinden tuttuğu gibi kapının önüne koyuverir çünkü.

Şimdi bu mektubumu güzelce katla, koyuver bir tarafına.

Zikrine, fikrine, kırdığın cevizlere pek aklım ermez amma,

Yüzünde nur olmasa da, sen pek cilveliymişsin be kızım…

Cem Akkılıç
11 Kasım 2009

* * *Akp’nin iğrenç yüzü bir kez daha meydanlarda hortladı. ‘’Ne mutlu Türk’üm diyene’’ sözü ilkel kafalı gericilerin hedefi haline geldi. Sezen Aksu çıkıp Kürtçe şarkı söyleseydi, emin olunuz ki alkış tutarlardı. Ancak 85 yaşındaki duyarlı ve vatansever sanatçı İlham Gencer’in Atatürk posterini havaya kaldırması birilerine çok fena battı. İşte Türkiye’nin gazetesi Sözcü bu olayı manşetine

taşıdı.


Son dakika notu:

Bu mektubu okuyan birçok dinci diyor ki; o parklarda sevişen açık kızlarda var neden onları yazmıyorsun!

Yapmayın bunu arkadaşlar, hiç yakışıyor mu sizlere bu davranış? Yıllarca Türban denilen bez parçasını namus diye bu milletin önüne kakaladınız ve takmayan genç kızları sürekli karaladınız. Molla tipli şarlatan din bezirgancıları az mı bu ülkede el ele masumca erkek arkadaşı ile dolaşan kızları aşağıladı. Şimdi işler değişince kafasına türban takmayan kızlarla neden kıyaslıyorsunuz bu durumu?

Bırakın diğerlerini artık! Siz değil miydiniz bu oyuna başlarken ‘’Türban namustur’’ diyen!


* * *

Bu video Kılık-kıyafet Devrimi’nden haberi olmayan ve her sıkıştığında Atatürk’ün eşi de kapalıydı diyen mollalara adanmıştır. İbret ile izlensin!

http://www.viddler.com/simple/fabe1125/

Türbanlı kızın cahilliği ve seçim sandıkları üzerine bir yazı.

* *

Reklamlar

100 Responses to >Türbanlı kıza açık mektup

 1. Anonymous dedi ki:

  >sizene ya isteyen istediğiin yaparrrrrrrr alan memnun veren anca böle izlersiniz işte

 2. Anonymous dedi ki:

  >Evet güzel yazı özellikle Kurtuluş savaşında çarpışan cefakar ananlarımızla bugünkü sıkmabaş arasında ki fark çok güzel işlenmiş. ayrıca türbanlılar o kadar yozlaştılar ki neredeyse evimizin bahçesine gelip sevişecekler. İstanbul halkı herşeyi görüyor. Geçen yaz eşimle birlikte yıldız parkına gitmiştik videodaki benzer görüntülere şahit olduk.hemde aynen bu videodaki gibi herkesin içindelerdi. çok rahatlar. hiç birşeyi umursamıyorlar. yazıklar olsun bunlara.

 3. Anonymous dedi ki:

  >peki bunlara kim ahlak verecek. neden dinci babaları ellerine megafon alıp bu kızlara yapmayın böyle şeyler diye bağırmıyor parklarda? asıl sorulması gereken soru budur bence.

 4. Anonymous dedi ki:

  >Adsız dedi ki… ben sol görüslü olarak bu yaptiklarinizi hic hos karsilamadim siz görüntüleri cekerken iyi hos ama kendiniz yorum yapmak isteyenleri avukat ile tehdit ediyorsunuz ???

 5. Cem Akkilic dedi ki:

  >Cemology Onuncu köy kimseyi tehdit etmiyor. Avukatımız bir tehdit unsuru olamaz ki! Küfür ve tehdit edenler bu davranışlarından vaz geçsinler yorumları yayınlarız. Ayrıca görüntüler gizli değildir, halkın arasında çekilmiş. Dikkatli izleyin bir kez daha anlarsınız. Siz hiç Tv izlemiyorsunuz sanırım.Saygılar.

 6. Onur KAMBER dedi ki:

  >onur ben… elbette herkezin başkalarına zarar vermeden herşeyi yapma hakkı vardır bu ülkede. kanunlarla hakları verilmiştir ancak başörtüsünü araplaştırıp adına ısrarla türban diyen, sonrada o arapça kelimeyi namus gibi erdemli bir olguyla eşit tutup namusunu=türbanını halkın içinde çoluk çocuğun gözü önünde parçalayanlarda değil suç. ne de olsa menfaatleri bunu yapmalarını öngörüyor onları. o kızların ana babaları kendi kızlarının rezilliklerini görmezken başka kızlara laf atmayı çok iyi beceriyorlar ya asıl onlarla muhattap olmak gerek… ne de olsa bu kızlar ödlek korkak emir kulları hepsi…

 7. POŞET SAVAR dedi ki:

  >HİÇ ŞAŞIRMAYIN BUNLAR GAYET NORMAL. ZİRA BUNLAR 21. YÜZYIL MÜSLÜMANLARI ( ILIMLI İSLAM CILAR ). DAHA ÇOK ŞEYLER GÖRECEĞİZ

 8. Anonymous dedi ki:

  >Ne cikarsa zaten bu sözde dinci yobazlardan cikiyor..Sofu sogan yemezmis ama buluncada kabugunu bile birakmazmis..Bütün sapikliklar bu dinciyiz diye gecinen yobazlarda..Onlar gibi dinli olmaktansa ben dinsiz kalmaya raziyim..

 9. Cem Akkilic dedi ki:

  >Benim erkek kardeşim genetik mühendisidir. Öyle kıytırık laboratuarlarda kurbağa bacağı üzerinde ihtisas yapmadı. Amerika’da Houston’da muazzam bir genetik araştırma merkezinde çalışıyor ve bütün dünyayı dolaşıyor. Irklar üzerine yapmış olduğu bir çok çalışmasını makale halinde yayınlamıştı. Onun ağzından çok defa duymuştum Arapların aptal olduğunu. Düşünsenize 200 milyon Arap 7 milyonluk İsrail’e bir türlü kafa tutamıyor! O İsrail her gece bunların kıçında misket bombası patlatıyor. Düşünün bunun nedenini. Genetik uzmanı olmanıza gerek yok.

 10. Ömer dedi ki:

  >Nur Suresi:31. Ayet: Mü'min kadınlara da söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. (Yüz ve El gibi) Görünen yerler hariç zînet yerlerini göstermesinler. Başörtülerini ta yakalarının üzerlerine kadar salsınlar.Azhâb Suresi:33. Ayet: Evlerinizde oturun. Önceki cahiliye dönemi kadınları gibi siz de açılıp saçılmayın.Allah'ın ayetlerini yalanlamak da yürek ister tabi, helâl olsun ne diyelim ??

 11. Anonymous dedi ki:

  >Din karanlıkların gölgesidir. İnanç öfkeli ve kimliksiz insanların iktidara geliş için kullandığı bir maşadır. İbadet yozlaştırıcı bir egzersizdir. Arabistan yarımadasından yayılan ıslah olmaz azgınlığa bir kitapla kamuflaj yapmak ve bu yalanlara inanmak bir Türk için utanç vericidir. Kahinatın kör bir kuyuya tıkılmasını cemaatlerin cehalet ayetlerinden öğrenen yobazlar, şeriat için sokaklarda 5 vakit dolaşmaktadır. Bir paçavraya sıkışan ahlak, ne yazık ki çayır mezesine dönmüştür. İnanç köleliği varoştan şehre ve oradan da iktidara doğru yürümektedir. Karanlık çağları kucaklayıp türbana hoşgörü gösterenlerin hepsi… VATAN HAİNİDİR…

 12. Anonymous dedi ki:

  >Türkiye'nin nüfusunun yüzde 99 u müslümandır lafı tam bir palavradır. Bu ülkede yaşayan en 10 milyon hırıstiyan, ve ataist var bir kere. Kandırmasınlar kendilerini. Bu tarz çalışmaları toplum görmeli ve önlem almalı diyorum. Faydalı olmuş. Toplum içinde hergün bunları görüyoruz çünkü. Bir uyarı bence bu sayfa. Teşekkürler.

 13. Anonymous dedi ki:

  >Arz ArbaşPoşetlilere cennete tırmanırken kullanmaları için yürüyen merdivenler yapılsın. Cimende emeklemekten helak oldu o belleri dizleri… bari bu kıyak yapılırken teknolojıden faydalanılsın sırat köprüsünde p.g.ö. Kartı Kullanılsın ..posetlilere geçis önceliği kartı…. Köprü trafiğinde akıcılık sağlansın. Hatta sırat köprüsünde hız limiti kaldırılsın topluca biran evvel geçsinler bitsin gitsin. Madem bu dünyadaki tek emelleri öldükten sonra cennete gitmek hemen ölselerde rahatlasak.

 14. Anonymous dedi ki:

  >Bunlar (yani orospu denilen türbanlılar) abd/fettos/siyonizmn'in masasıdırlar..Fettosun uşağı 2. peygamber Teyyibin paspasıdırlar.Amaç Mustafa Kemal'in önderliğinde can verip, kan akıtıp vatan kurtaranlara ihanet ve Türkiye Cumhuriyetini yıkmaktır !Bunlardan nasil sözedilmesini isterdiniz?… Sizce bunlar hangi sıfat ile anılmaya layıklar?Benim anamin, ninemin geleneksel bas örtüsü değil burada söz konusu olan !Fettos/Vatikan/Siyonizm icadı bir sıkma bas! (velev ki siyasi semboldür demiştir Tayyeep bunun için)

 15. Anonymous dedi ki:

  >28 Ocak 2010 'da yazan Ömer arkadaşa;Kuranı çevireceksen , doğru çevir!"Başörtüsü olarak kullanılan kelime Arapçada “h-m-r” kökünden gelen “humur” kelimesidir. Humur örtü demektir. “Örtülerini göğüs yırtmaçlarının üzerine vursunlar” ibaresinden büst bölümü örtülürken, belki rüzgardan ve soğuktan korunmak için başın üzerinden omuzlara ve büste atılan bir örtü olarak düşünülse de bu tasvirden hiçbir şekilde baş örtüsü anlamı çıkmayacaktır. Çünkü ayet, saçları değil doğruca göğüs yırtmaçlarının üstünü işaret etmektedir. Zira erkek tarafından çekici bulunan, cinsel bir uyarı olarak algılanan, kadının saçı değil, kadının yarısı elbise tarafından gizlenmiş göğüs yuvarlağı ve göğüs çatalıdır. Zaten cinsel uyarı unsuru kadının saçı olsaydı, kanımca Yaratan, kadının saçını değil, erkeğin gözünü örterdi, herhalde bir göz örtüsü veya yarım at gözlüğü ile." (Alıntıdır.)Bayanlar üzerine oynanan ve müslümanlığı kirletip bizi geriye götürmeye çalışan zihniyetten bıktım , usandım.Benim saçımla , başımla uğraşılırken ülkede dönen dolapların görmezden gelinmesine tepkiliyim.Ah ATATÜRK , ah Büyük insan..Umarım kemiklerin sızlamıyordur.Yine de güven Türk gençliğine.Seni yarı yolda bırakmayacağız!

 16. Anonymous dedi ki:

  >Kesınlıkle Elınıze sağlık boyle ınsanların desıfre edılmesı gerekır yerı geldımı onlardan namuslusu yok ben gecenlerde kadıkoy otobusunde gordum otobuste neler yaptını tahmın edebılırsınız sanırım ve bunların hocalarına seslenıyorum bıraz cesaretınız varsacıkında engel olun bakalım sıze ne dıyecek bı bası sarıklılar ahlaksızlıklarını turbanla kapatmaya calısan zavallılar bunlar ıste …:) bı makale oookudum ımam ve cemaat arasında ımam dıyorkı acık sacık gıyınmeyın gıydırmeyın kızlarınızı karılarınızı gunahtır falan fılan sayıyo ordam cematin bırı dıyokı hoca senınde kızın mını etek gıyo ama nasıl olacak hoca cevaplyo yakısıyo ama dımı …. imamosurursa cemat…..:) saygılar herkese

 17. Anonymous dedi ki:

  >YAYINLANAN BU GÖRÜNTÜLER DOĞRUDUR, ANCAK, YARIM DOKTOR CANDAN, YARIM İMAM DİNDEN EDER ATASÖZÜNÜN GERÇEK YANSIMASI ORTADA.İNSANLARI DİN BİLGİSİNDEN YOKSUN BIRAKTIRA BIRAKTIRA YARIM DİN SAHİBİ NE YAPTIĞINI VE YAPACAĞINI BİLEMEYEN GAYESİZ BİR GENÇLİK EDİNDİK. DİN BU İNSANLARA BU ŞEKİLDE HAREKETLERDE BULUNMASINI EMRETMEMEKTE AKSİNE YASAKLAMAKTADIR. ÖRTÜNMENİN GAYESİ DİNİN GEREĞİ MAHREM SAYILAN YERLERİN ÖRTÜNMESİ SAKINILMASI DIR. O BAKIMDAN GERÇEKTEN İSLAM DİNİ İLE BEN DİNCİYİM DİYENLERİ LÜTFEN AYNI KEFEYE KOYMAYIN.İSLAM DİNİ BUNU EMRETMİYOR.SİZDE BUNU TAKDİR EDERSİNİZ. AVRUPALI NEDEN İLERLEMİŞ. MERHUM MEHMET AKİF AVRUPAYI GEZMİ VE KENDİSİNE NASIL BULDUNUZ DİYE SORULDUĞUNDA, UZUN SÖZÜN KISASI ANLARIN İŞİ BİZİM DİNİMİZ GİBİ, BİZİM İŞİMİZDE ONLARIN DİNİ GİBİ. DİYE KARŞILIK VERMİŞ. GERÇEKTENDE UZUN SÖZÜN KISASI EĞER BİZ GERÇEK İSLAMI İŞİMİZE GÜCÜMÜZE UYGULAMIŞ OLSAYDIK BU GÜN AVRUPA GİBİ BELKİ DE DAHA DA İLERİ GİTMEMİZ İÇİN HİÇ BİR NEDEN KALMIYACAKTI. SAYGILARIMLA….

 18. Anonymous dedi ki:

  >bugün allah için ne yaptın, gülhane parkında seviştik bunlar zaten herşeyi allah için yapmıyorlarmı? bunların yatacak yerleri yok.bırakın sıratı boğaz köprüsünden bile geçemezler onların geçeceği tek yer fethullahın önü.

 19. Cem Akkilic dedi ki:

  >Ey Atatürk düşmanı ümmetçi SIKMABAŞLI kızlar; Ruhunuz orospu, vaginalarınız lağımdan ibaret, müslümanım diye geçiniyorsunuz. Sizleri izleyen Tinerci gençlik çavuşu tokatlamaktan bitap düştü, zevk tarlalarında maytap atıyorlar. Cem Akkılıç

 20. Anonymous dedi ki:

  >Bu videoların yayınlanmasındaki maksadı, anlamayan veya anlamamakta direnen sevgili arkadaşlar. Aslında hepiniz sebebi çok iyi biliyorsunuz da, açıklamak işinize gelmiyor.. Kimsenin,ne giydiği,ne taktığı, ne örttüğü, hangi ilişkiler içinde olduğu, kimseyi ilgilendirmiyor.. Ama, din böyle gerektiriyor diyerek, yahudi örtüsü olan türbanı takanların,kendilerini göstermek adına yaptıkları bir takım davranışlar var.. Sadece başı örtünce, şeffaf da giyilebilir, vücudun bütün hatları belirtilebilir, resimde görüldüğü gibi, bacakları açılabilir öylemi..Uluorta yerlerde sevişilebilir öylemi.. Ondan sonra da kalkıp,başını örtmeyenlere,potansiyel fahişe gözüyle bakılabilir öyle mi.. Sevgili Cem Akkılıç bunlara dikkat çekmek istiyor kuşkusuz.. Klasik bir söz ama, gerçek olduğu için yineliyorum..AHLAK, NAMUS, EDEP VE ŞEREF , insanın beyninde ve yüreğindedir.. Bunu ölçmek kimsenin haddi değildir üstelik.. Ayrıca bu erdemler, niçin sadece kadınlarda aranır, anlamış değilim. Erkekler , her pisliği yapacak ama sonucuna kadın katlanacak..Yok öyle şey…Ülkemizin hızla, uçuruma sürüklendiği bu günlerde,hala uyanamayan ve bu kötü gidişe -DUR-demeyerek ortak olanların, vebali çok büyüktür.. Kendimize gelelim..Saadet Tülek

 21. Anonymous dedi ki:

  >Bahar geliyor yavaş yavaş… İlk cemre yakında düşecek… Gülhane parkı yaz kış Abajur kafalı kabuklu fıstıklara ev sahipliği yapıp önemli bir çiftleşme merkezi olmasına rağmen yaz döneminde akın akın Türbanlıların koştuğu bir bölge olduğu için deniz kenarları, kayalık sahiller, çay bahçeleri dolup taşacak. Sincaplar bile halkın gözünden kaçarken parklarda Dinci POŞETLİLER hiç kimseyi umursamadan tombala çekmeye devam edecekler. Gülhane parkına bir bilet ile giderek bu manzaralara gözlerinizle şahit olabilirsiniz. Orası eskiden Hayvanat bahçesiydi, şimdi Akp’nin yeniden düzenlemeleri ve parkı stabilize etmesi nedeniyle TÜRBANAT bahçesi oluverdi.

 22. Cem Akkilic dedi ki:

  >21. yüzyılda inanışın da bir aklı olmalı. Tanrıya inanıyor ya da inanmıyor olabilirsiniz, inanıyorsanız, sonsuz evreni yaratmış bir gücün kılla, tırnakla, sakalla uğraşıyor , bunları gözetliyor olması Tanrıyı hafife almaktan başka bir şey değildir. Ayrıca, kadınların baslarını saclarını kapatacak şekilde bağlamalarının nedeni nedir? Erkekleri uzak tutmak mı? Bu günah denen şey eğer cinsellikse sadece saçtan ötürü aklına cinsellik gelen erkek varsa tedavi olmalarını öneririm. Buna fetişizm denir.

 23. Anonymous dedi ki:

  >bence bir kadının en büyük özgürlüklerinden birisi rüzgara karşı saçlarını savurmaktır ayıpların üzerini örtecek bir bez bulunamamıştır o zaman türban hiç bir ayıbı gizleyip örtemez ama kadınların özgürlüklerini elinden alır

 24. Anonymous dedi ki:

  >TANRI NEDEN İNSANLARI BAŞINDA BİR FANUSLA YARATMAMIŞ?MİLYONLARCA YILLIK İNSANLIK TARİHİNDE DOKUMA TEKNOLOJİSİNİN İCADINA KADAR HER KES GÜNAHKAR DEĞİL Mİ?VAH ZAVALLILARA..DOĞARKEN GÜNAHKAR DOĞMUŞLAR..

 25. Anonymous dedi ki:

  >herkesin görüşü kendine. kişisel hatalarıda bir görüşün tüm mensuplarına yakıştırmak yanlış olur. başörtüsü islamiyetin farzlarındandır. kur-an ı okursanız sıkmabaş stilini yasaklamıştır(nisa suresi). düşüncede serbestiz ama başkalarının görüşlerini küçük düşürmek seviyeszliktir.

 26. Anonymous dedi ki:

  >Bazıları diyor ki 3 tane Türbanlı bulmuşsunuz konuşuyorsunuz. Arkadaşlar video 4 dakikalık emin olun 40 dakika olsaydı 40 Türbanlı sığardı görüntülere. Haydi şimdi herkes Gülhane parkına gitsin.Gerçi yobazlar bal gibi biliyorlar gerçeği. Türbanı namus diye bu millete yutturdular şimdi açık kızlarla kıyaslıyorlar. Bu yobaz milletini anlamak gerçekten zor. Balonları fena patladı. Binlerce POŞETLİ ABAJUR kafalı kabuklu fıstık iş çeviriyor sokaklarda, parklarda.Nedim Sonyürek

 27. Anonymous dedi ki:

  >Mersin Taşucunu bilen vardır mutlaka. Sahilde sevişen binlerce Türbanlı kızı herkes bilir. Üşenmedik takip ettik. Bir çoğu İmam Hatip okulundan çıktı ve sahilde resmen uzun uzun seviştiler. Toplum bunları görüyor artık. Yobazlarda biliyor bu durumu. İnsanın midesi bulanıyor. İstanbul'a bir kere gitmiştim. Gülhane parkına gitmiştik. Görüntüler hem komik hem korkynç boyuttaydı. Hem Namus diyorlar Türban için hem her haltı yiyorlar.Cem Akkılıç seni tebrik ediyorum bu siteyi hazırladığın için. Bütün arkadaşlarıma, çevreme tavsiye ettim TAKUNYA LİBİDOCUSU siteni.

 28. Anonymous dedi ki:

  >Mükemmel bir yazı olmuş tebrikler. Sıkmabaşlı kızlar kendilerini Kurtuluş savaşında ki kahraman analarımızla bir tutmasınlar, onlar kıçları açık gezmiyorlardı. Bu Akp gitsin tümü açılacak bunların görürsünüz, bekleyin.

 29. Cem Akkilic dedi ki:

  >Fethullah Gülen; Sonsuz Nur adlı kitabında başörtüsü için feryat ederken şöyle diyordu:“Türbana çağdışı diyorlarmış.Eğer bununla baş örtüsünü kastediyorlarsa doğru. Neden? Çağları aşan bir kıyafet de ondan. Günümüz dünyası ondaki hikmet harikasını kimbilir ne kadar sonra idrak edecek.Fethullah Gülen, Bahçelievler Camii’nde gerçekleştirdiği Pazar sohbetlerinde yaptığı konuşmalarında, türban ve başörtüsü konusunda şöyle diyordu;“Bir bacımızın türbanını çıkarttıklarında kıyamet kopar. Çünkü çok alışmış ve onunla bütünleşmiş onu dini emri olarak saymaktadır. Onu çıkardığı zaman, dinin bir yanının yıkılacağına inanırGERÇEKAncak Nevval Sevindi’yi New York’ta karşısında türbansız, başörtüsüz görünce bu düşüncelerinden çark eden Fethullah Gülen, ona şu cevabı veriyordu:” Başörtüsü de aynı şekilde üzerinde durulacak usul, yani imanın ve İslam’ın esaslarından, şartlarından değildir. Bunlardan dolayı, insanın adeta dinin dışında tutulması dinin ruhuna aykırıdır. Bu konuda dayatmalar, ısrarlar ifrattır ve zorlamadır. Hatta nefret ettirmedir. Gönülde sevgi önemlidir* Masonik Söylem

 30. Anonymous dedi ki:

  >TAKUNYA LİBİDOCUSU ve ABAJUR KAFALI KABUKLU FISTIKLAR. Cem Akkılıç hiç birşey yapmasaydın bile sırf şu iki muhteşem deyimi bulup Türkçemize kazandırdığın için bile teşekkür ederim.Türbanlılara gelince; hey millet parklara gidin ve gerçekleri görün. Gören zaten görüyor. Bu kadar kudurganlık Avrupada olmuyor. Sevişmek yasaktır mesela İngilterede sokaklarda. Yurt dışında akrabası olan sorup öğrenebilir. Bu Türbanlılar acaba Arabistan da bunları yapabilirler mi?3 kere YUH YUH YUH diyorum.1000 kere teşekkür ediyorum sana Cem bey bu gerçeği gösterdiğin için.

 31. Anonymous dedi ki:

  >Selam başıı Örtenlerin müslümanlıkla alakasi yok çünkü onlar allahın kulu değil Akepe kulları.zaten bilgilerle değil simgelerle geldile.bunlar değişkendir.Dinimizi baltalıyorlar.

 32. Anonymous dedi ki:

  >arkadaşlar ben nişanlıyım ve nişanlımla dokuz yıldır beraberiz.sıkma baş türbanlı falan değilim ve böyle bir ilişki içinde de olmadım!saçımdan zevk alabilecek erkeklerin var olma ihtimali için kılımı kapatmayı da düşünmüyorum.bu gülhanedeki arkadaşlar erkekler zevk almasın diye saçlarını kapatıyor ama başka yerler elleniyor.nasıl bi mantık bu.bırakın da herkes ben ve benim gibiler kadar başı açık namuslu olabilsin!kıldan tüyden zevk alabilecek insanlarla dinin nasıl bir bağlantısı olabiliyor anlayamıyorum.sıkma başlık bir siyasi semboldür kabullenin artık bunu

 33. Anonymous dedi ki:

  >neden bu türban düşmanlığı neden anlamıyorum sadece gördüğünüz o insanlar mı madem demokratik bir TÜRKİYE diyorsunuz neden başörtülülerinde hakları olduğunu anlamıyorsunuz o kadar güzel dinini yaşayan insanlar varken neden sadece bu türlerle türbanın kötü birşey olduğunu savunuyorsunuz sonuçta bu herkesin kendi yaşam biçimi değil mi neden açık olmak kişinin kendi hür iradesiyken kapalı olanların kafası yıkanmış oluyor bizim kendi hür irademiz yok mu bu bizim hayatımız değil mi bütün zorluklarını biz çekerken bu düşmanlık niye cevap verin lütfen ben kapalı bi bayanım etrafımda o kadar açık arkadaşım var bu dediklerinizin hiç birini düşünmedim onlar hakkında haklı olduğunuz şeyler var kabul ediyorum kesinlikle başını kapatmayan namussuzdur diyen bi mantığı bizde kabul etmiyoruz ama bu gördükleriniz de türbanlıların gerçek yüzü değil siz sadece görmek istediklerinizi görüyorsunuz O PİSLİKLERDE SİZE BU FIRSATI VERİYORLAR BU DEĞİL TÜRBANLI OLMAK…

 34. Cem Akkılıç dedi ki:

  >Kamera onları zoom yaptığı için poz veriyorlarmış gibi gözüküyor. Bunları neden söylüyorum; çünkü dinciler bu rezaleti savunurken utanmadan, bu görüntülerde ki çirkinliklerin bizler tarafından maksatlı yapılmış bir mizansen olduğunu söylüyorlar. Zaten başka argümanları da yok. Bir tanesi de çıkıp ‘’evet bu iş çığırından çıktı’’ deyip, özeleştiri yapmak istemiyor. Çünkü bir karışlık bez parçasına toz kondurmak istemiyorlar.Ey YOBAZLARSiz en güzeli İSTANBUL'un park ve bahçelerinde biraz turlayın. Hem havalarda ısındı sayılır. Türbanlılar kabak çiçekleri gibi bakın nasıl açılıyorlar gözlerinizle görün.Ondan sonra gelin buraya yorum yapın okuyalım.

 35. Anonymous dedi ki:

  >15 mart 2010 19-20 tarihinde mesaj yazan ve soru soran hanfendiye cevap olarak yazıyorum. Ben burda kimsenin türban düşmanı olduğunu düşünmüyorum. Bence burdaki herkes türbanın simgelediği örümcek kafaların düşmanı. Evet herkes yaşam biçimini seçmekde özgürdür. Buna nasıl giyineceğide dahildir fakat hangi türbanlının yaşam biçimini özgür, hür iradesiyle yaptığını ve kafasına o illetti kendi isteğiyle taktığını söyleyebilirsiniz? Zaten özgür irade sahibi olan bireyin toplum içerisinde kendisini türbanla tanıtmak isteyeceğini düşünmüyorum.Nedir yani ben dindarım demek mi? neden böyle bir ihtiyaç duyuluyor anlamıyorum. Din adamı değilsin sonuçta ne gereği var dini addettiğiniz bir şey takmanın. Neymiş erkek görür günah olur. Erkek senin saçından fantezi dünyasına geçiş yapıyorsa bu onun günahıdır senin değil. Bu arada bütün zorlukları sizin çektiğinizde nereden çıktı yahu? Başı açık olanlar çok mu rahat yaşıyor bu ülkede? üniversiteye mi almadılar? Madem o kadar çok gitmek istiyorsunuz 4 yılcık açıverin ya yaşam ortaması 55-60 yıl falandır yani Türkiyede hem yine günah başını zorla açtıranların olacak. ayrıca köprüyü geçene kadar ayıya dayı deyiverin. Ekonomik özgürlüğüne kavuş bilgili donanımlı bir birey ol o zmn takıyo musun yoksa elinin tersiyle itiyor musun bakalım?Burda herşey dini anlamaktan geçiyor işte. fetonun, cübbelinin, kaplanların ve bilimum tarikatların öğretileriyle kafanızı doldurursanız ya da onlarada gerek yok ailenizden ve büyüklerinizden aslını bilmediğiniz batıl inanışları benimserseniz böyle olur. Açın bakın bakalım 12.-15. yy lar arasında nasıl bir İslam varmış Anadoluda hangisi doğruymuş hangisi yanlışmış? Yunus Emreyi bilme Şems i okuma tasavvuftan haberin olmasın ondan sonra allah kitap din türban. elin iranlısı birşey icad ediyo siz burda onun savunmasını yapıyosunuz yazık…

 36. Anonymous dedi ki:

  >ben bunların poz olduğunu savunmadım haklısınz keske sizinde dediğiniz gibi herkesin kendi seçimi olsa kapanmak o zaman bunların hiç birini göremezdiniz.ne desem boş sizin için kendi düşüncenizden baska birseyi dinleyeceğiniz yok o videodakileri savunmuyorum utanıyorum onların basındaki örtüden haklısınz onlarn basındaki sadece bi örtü kumaş parçası bende kapalıyım evet duyun utanıyorum onlardan bunu hiç bi zaman saklamadım kapalı olmak bu değil ki başına kumaş parçası bağlayıp erkeklerle ne istiyorsan yapmak değil.NUR SURESİ 31. AYET : Mü’min kadınlara da söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. (Yüz ve el gibi) görünen kısımlar müstesna, zînet (yer)lerini göstermesinler. MÜSLÜMAN DEĞİLMİSİNİZ BUYURUN KURAN-I KERİMDE GEÇEN AYET BEN ARTIK HİÇ BİRSEY DEMİYORUM ALLAH ISLAH EYLESİN SİZİ…

 37. Cem Akkilic dedi ki:

  >Kuranı okumak için Müslüman olmak gerekmiyor. Herkes okuyabilir ve bence herkes ömründe bir kere okumalı.Allah ıslah etsin derken, sanırım bizi kastetmedin? Çünkü bu ahlaksızlıkları yapan bizler değiliz! Biz insanların arasında ahlaksızca sevişen ve türbanlı oldukları için kendilerini namus timsali olarak gören zavallıları gösteriyoruz. Islah olması gereken bir zümre varsa, oda işte bu saydığım insanlardır. Aslında insan demek gelmiyor içimden bunlara.Bu blogun sosyal bir amaca hizmet ettiğini de düşünün biraz. Milyonlarca anne, baba için bu görüntülerin önemini kavrayın. Cem Akkılıç

 38. Anonymous dedi ki:

  >ben ilaç mümessiliyim.ankarada çalışıyorum. ana bölgem sincandır.eczanelere satış yapmakta en çok zorlandığım kısım dinine en çok bağlı olduğunu söyleyen namazında orucunda olan kısım.bu ne perhiz bu ne lahana turşusu???adam camiden geliyor ilaç almak için dünyanın rüşvetini istiyor…bumudur yani??inanmayan araştırabilir..

 39. arrslan dedi ki:

  >cem, sen türbanlı sevmezmisin__?hoşuna gitmez mi, bi güzelin olması_?

 40. Anonymous dedi ki:

  >yakında türbanlı pornolar vizyona giricek gibi görünüyor sinemalarda..

 41. Anonymous dedi ki:

  >ne gerizekalı insanlar bunlar ya insanda gram akıl olmaz mı arkadaş türbanı Allahın emir ve yasakları olduğunu söylüyorlar kadınların dikkat çekmemesi gerektiğinden dem vuruluyor(!) sadece eşine karşı süslenebilir deniyor ancak bu bizim en sağlam müslümanlarımız(!), dinleri için türban taktıklarını söyleyen bu zevatlar burnuna çiviyi takıp sürmeyi sürüp kıçını ortaya saçıyor ya deli oluyorum terbiyemi bozmıyım diyorum ama böylelerine yapılacak tek bir şey var…

 42. Anonymous dedi ki:

  >doga ötle bir denge kurar ki buna hiç bir şey engel olamaz.bu allahın verdiği bir ihtiyaç.ama bizim yobazlar bunu kendi istek ve arzularına göre işlerine geldiği gibi yorumlar.yyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaa uzaymayalı bizde ata sözü var '… olanın dini olmaz' eyvallah dotum.

 43. Anonymous dedi ki:

  >Dini temeller bakımından başörtüsü, kesinlikle dinin bir emri, ya da farz ibadeti değildir. İnançla da ilgili uygulanan bir ibadet olmadığı halde, sanki dini bir emirmiş ve farzmış gibi yansıtılıyor. Başörtüsü takılmadığı takdirde de, dini yönden büyük cezaları varmış gibi hareket ediliyor.Burada, siyasi ve sosyal anlamda çözüme ilişkin kamusal bir dinsellik yaratılmıştır. Normalde başörütüsü ile ilgili olduğu belirtilen ayetlerde Nur Suresi 30,31, 33. Ahzab Suresinin 59’uncu ayetlerinde, sadece bir tanesinin başötüsü ile ilgili olduğu iddia ediliyor. O da Arapların, İslam öncesinde başlarına taktıkları örtünün çeki düzeni ile ilgili bir ayettir. Daha önce Arap kadınlarının göğüsleri ve pek çok bölgeleri açıktı.Hatta Kabe’yi bile çıplak tavaf ederlerdi. Çıplak tavaf etmenin bir fazilet olduğunu düşünürlerdi. Örtünme ayetleri, gerek kadının, gerekse erkeğin her ikisine birden geçerlidir. Temel, kaba avret yerlerinin açık olmasından dolayı toplum içinde hoş karşılanmayan kaba avret yerlerinin (ön ve arkalarını) ve kadınların göğüslerinin örtülmesine yönelik emirlerdir…. Devamını GörAma son dönemlerde başörtüsü siyasallaştığı için, kamusal bir dinsellik yaratıldığından dolayı, insanın temel örtünmesine ilişkin ayetleri, tamamen başörtüsü simgesinde toplamışlar ve bunun bir farz ve emir olduğu söylenmiştir. ‘Başörtüsüne özgürlük ve kadına özgürlük’, tamamen siyasi ve sosyolojik bir hadisedir. Başörtüsünün farz olduğunu kimse iddia edemez.”FATMA CAVLU

 44. Anonymous dedi ki:

  >Her türlü inanca saygım sonsuz.. ancak inançlar siyasete alet edilmeye, siyasi çıkarla uğruna yozlaştırılıp, kullanılamaya başladığı andan itibaren benim için saygınlığını kaybetmiş, maneviyattan uzaklaşmış, kitlelerin ibadet için değil bir takım emellere ulaşabilmenin arayışları içine girdikleri ritüeller olur. bu bağlamda TÜRBANA HAYIR.Hülya Arslan

 45. Anonymous dedi ki:

  >Baktıkça sokaklarda asabım bozuluyor,başlarını kaparlar ondan sonra her türlü herzeyi yerler.Deve kuşu gibi kafasını toprağa gömünce görünmediğini sanırmış bunlarda kafalarını bu şekilde örtünce yaptıklarının görünmediğini sanıyorlar.Hasan Kadir Inanç

 46. onur dedi ki:

  >slm cem akkılıç bye.tek kelimeyle size helall olsun..bunların gerçek yüzlerini ortaya çıkarıyosunuz.bol bol izlesinlerr.allahsız dinsiz imansızlar,dinimizi de lekeliyolar.tavsiye edecem herkese.başarılar

 47. Anonymous dedi ki:

  >Din insanları uyuşturur ve din afyondur Atamızın yakınında yıllarca bulunup hatıralarını sözlerini bizlere aktaran Falih Rıfkı Atay'ı okumuyor bunlar heralde hem FAlih Rıfkı Atay kitaplarını çıkarmadan ATAMIZ a danışmış ATAMIZ göz attıktan sonra izin vermiş ve Sayın Atay'da yayınlamıştır.Arkadaşlara tavsiyem ATATÜRK'ü tam manasıyla anlamak istiyorlarsa ATAY'ın "ATATÜRK'ün Bana Anlattıkları", "Eski Saat" ve "Çankaya" kitaplarını okusunlar ve Nutuk'uda yanlarından ayırmasınlar iyi akşamlar…Denizhan Kutalmış Gökberk

 48. Anonymous dedi ki:

  >Hic bir anne baba bunlari tasvip etmiyordur. Rabbim islah etsin, dogru yoldan sasirtmassin bizi….

 49. >Sokakta dolaşan 3 kadından birisi, Fetoş başta olmak üzere AKP tarafından poşetlendi. Bunların tamamına yakını cemaatler tarafından bu şekle sokuldular. Bir nevi silahsız teröristtir Türbanlılar. Bir çok kadına zorla takılıyor, ya da bilerek fakirleştirilen Türk insanına para karşılığı taktırılıyor. Cumhuriyeti yıkma noktasına getiren İslami düşünce bunu zorla yapıyor.Senem Altun Köseoğlu

 50. Anonymous dedi ki:

  >Mevlüt BerkBu giyini… Devamını Görş Hristyan rahibelerinin giyinme biçimidir,İslamla ilgisi yoktur.Kur'anda giyi konusunda bir biçim buyrulamıştır.KapanmaM.İÇığ'2n sümer çivi yazarılarından okuduğuna göre örtünme Sümerde Mabet fahişelerini giyinme biçimidir,Kuranın böyle bir fahişe giyim biçimini dayattığını ileri sürmek islama hakarettir,ayrıca bu sapkınlıktır üniformadır,örneğin örtünen ve ben laik'im diyen bir bu giyinişli bayan varnıdır AİHM ve Danıştay laik devletlerin kamusal alanlarda bu giyimi yasaklamasını hukuka uygun bulmuştur Türban bizim namusumuz diyenlere bir namus sorusunu siz sorun,20 yıl önce böyle bir giyim yoktu nerdeb çıktı bu Arapların giyim tarzı olabilir Biz TÜrküz Türkün giym tarzıyla allaha inanırız,allahın islama bir giyim tarzı dayattığı namusun 1metre bezle korunacağı gibi islam dinle alay etme anlamına gelir.

 51. Anonymous dedi ki:

  >Neden türbanlılar dikkat çekiyor ….Allahın Emirleri uyuyoruz diyorlar Kuranıkerim okuyorlar ama örtü altında yapmaları dikkati çekiyor alanen yapanın nesini eleştireceniz ben izmir,manisa ve aydında uzun yıllar çalıştığım ortamda çok şey gördüm hatim ediyor 2 saat sonra fuhuş yapıyor. işte eleştirme digeri zaten yapıyor hiç olmazsa Allaha ve toplumu kandırmıyor. Bu konuda daha çok şey anlatırım ama açtırmayın benim ağzımı.Haydar

 52. Anonymous dedi ki:

  >Dün hafta içi olmasına rağmen Yıldız parkı turbanlı kizlarla doluydu. Bir değil, 2 değil bir çok turbanlı kiz sevgilileri ile ağaç kenarlarına uzanmış sevişiyordu resmen. Bu nasıl bir gelenek anlamak imkansız. Başlarını kapatıyorlar ama yaptıklarını herkes görüyor. Ülkeyi Araplaştırmak için ne gerekiyorsa yaptılar. Sadece bizgörmüyoruz sanırım bu rezaletleri yobazlarda görüyordır mutlaka.Sitenizi tesadufen buldum. Ellerinize sağlik. Sizin gibi cesur ve gerçekleri gösteren insanların çoğalması dileğiyle teşekkür ederim.

 53. Kadir dedi ki:

  >Cem Bey o kadar ugraşmışşın saygı göstermek lazım Bey diyorum çünkü buda bi hizmet , hizmet edene saygımdandır bu uslub Annem kapalı ve dedem görebilecegin en aydın imamdır keşke yaşasaydıda sana sorunun nasıl çözülecegini anlatsaydı abLam açık Neden ? Babam zamanında taşıyamayacagınız şeyleri takmayın dedi Oda takmadı bak hatta resım koymak isterdim inan mahallemde başörtüsü namusutur yazıyo sen olsan siLerdin ama ben silmedim bakıp bakıp gülüyorum insan inancına saygım sonsuz ama bu inancın altında anlatılanlarla uyuşmayan hareketler inan benimde sinirimi bozuyo örtü namus olsaydı vayy benim yediceddim ne haldeydi senden ricam belki istemeden oldu ama inan butun kapalı insanlara hakaret edicek yorumlar var hiç üşenmedim harfi harfine okudum butun yorumları umarım sende aynı nezaketi gözterirsin dinin inancın faiş bir şekilde ne yazıkki ülkemizde kullanıldıgın farkındayız belki sen deilsin ama atatürk'ünde kullanıldıgının farkındayız onada kör deiliz elbet üniversitede türban sorunu geçiyordu bi yorumda çözüm basit siyasallaştırmasadınız böle bi sorun olmazdı demem oki kimse deginmedi madem ben deginiyim arkadaş yürümüyo iste tabiki ben din kültürü dersi olmasından yanayım ama olmuyor işte insanlık kötüye gidiyor şu farz şu sünnet şu duayı ezberle sınavda sorucam olmuyor kaldır hepsi ahlak nedir insan nedir erdem nedir gerçek medeniyet nedir insan nasıl olmalıdır yine bir yorumda Yunus Emre yazıyordu ordan devam ediyim konuşmama bir tasavvuf büyügü olarak gördügümz bir insan dememişmiydi iki lafınfan birinde ahlak belki biz tanımayız inan fransız bir arkadaşım vardı mevlanadan bahsederdi insan sevgisi derdi bak nerelere uzanmış mevlana'nın yaradılanı sev yaradandan ötürü lafı bu degilelbette tarih boyunca mücadele vermiş ulusun hakkı bak canım kardeşim ( yazarken sevmeye başladım seni samimiyetimdendir.)bu insanlara böyle ispat olmaz onlar bu namus dedikçe sen açarsın ahmet yesevi den bir sayfa olmasa yunus emre olmadı belkaş veli birtek kafana yatan cevap alırsan yaz bende okuyayım.. Selametle kalın uzun yazdım belki ama gecenin bu saatinde önem verdim çünkü bu konuya

 54. Kadir dedi ki:

  >Kusura bakma imla kurallarına dikkat etmedim sonradan okumuş bulundum

 55. Cem Akkilic dedi ki:

  >Yeniden yollayın, değiştirelim.

 56. Anonymous dedi ki:

  >ne kadar inkar etselerde gerçekler böyle parklar artık onlar sayesinde dolup taşıyo…

 57. Anonymous dedi ki:

  >bırakın lan bu kaşarları savunmayı ! böyle bir örtünme modeli yok ! saçı örtmesi gerektiğini bilenler , kıçı gögüslerini örtmeyi unutmuş ! başı örtmüş ama kıç bir metre geriden geliyor gögüsler 1 karış ilerden gidiyor ! erkeğin ilgisini çekecek dalgayı kaldıracak her şey ortada ! Allah ın emri diye başını örttün iyi güzel , erkekler içinde kıçını başını açtın öyle mi ! cem efendiye teşekkür ediyorum ! benim bu tiplere küfür etmeye çakmaya , artık gücüm kalmadı ! başı açık kızlar bunlardan daha az günaha giriyor onu biliyorum ! hiç olmazsa dinle dalga geçmiyorlar ! bir saç teli , cehennem ateşi Allah korkusu diyip saçları örteceksin sonra parklarda erkeklerle yiyişeceksin , kucağa oturacaksın ! senden aşağılık bir mahluk daha var mı şu yeryüzünde ! devam cem aynen devam…laf aramızda bende birinin gırtlağına kadar vermiştim dalgayı…anonim bir arkadaş

 58. Anonymous dedi ki:

  >bütün yazilarinizi hayranlikla okudum bu güzel paylasimlar icin canigönülden tesekkür ederim

 59. Cem Akkilic dedi ki:

  >Yıllardır bağırıyoruz. ‘’Sokaklarda, parklarda vapur kenarlarında tavşanlar gibi sevişmeyin’’ diyoruz. Günahtır, ayıptır ve suçtur diyoruz ama Türbanlı kızlara bir türlü anlatamıyoruz. Ne ayak bunlar yahu!

 60. Anonymous dedi ki:

  >BI yandan sana hak veriyorum. cem akkilic.. ama her türbanli ayni degilkii.. ben almanyadan geliyorum.. türkiyeye gittigimde bu tür kizlarida görüyorum.. ama bazilarida varki gercekten kapandiklari zaman tam kapaniyolar.. türkiyede türbanli istemiyoruz demeniz bence cok sacma.. istegen kapanir istemeyen kapanmaz,kurani kerimde kapanin yaziyo.. ama tabiki basinizi kapatin diger yerlerinizi acik birak demiyor… gösterdigiiniz bu videolar paylasimlar oolabilir ama eminimki türkiyede bir cok allahin emrine uyan kizlarimizda vardir.. ALLAHA EMANET OLUN

 61. Cem Akkilic dedi ki:

  >Siz en iyisi Diyanet İşleri başkanına sorun bakalım; size türban ile ilgili neler söyleyecek.Türban Amerikan papazı Fethullah isimli ağlak Kardinalin bayrağıdır.Unutmadan Almanya'dan döner dönmez İstanbul'un park, bahçe ve bostanlarını dolaşın sonra gelin izlenimlerinizi paylaşın bu sayfalarda.

 62. Anonymous dedi ki:

  >İSLAMCI VEYAŞIRI SAĞCI VEYA TÜRBANCI BİR KİŞİNİN DİNİ TÜRKİYE İNSANININ YAŞAMINA RAHATINA HUZURUNA GİYİMİNE NAMUSUNA HAYATINA VATANINA SALDIRAN KASTEDEN BİR DİN !!! DİNİN ÖZÜNDE ÇİRKEFLİK TERÖR ANARŞİ PEDOLUK İFTİRA CİHAD RECM ŞERİAT ! KESİNLİKLE VAR !İNSANİ OLMAYAN BU ANLAYIŞLARI HOŞGÖRMEMEK KARALAMAK İNSANLIĞIN GEREĞİ ! ZİRA BUNLAR GÖRÜŞ DEĞİLDİR ! KOLPA POMPA İDEOLOJİLERDİR !VEEEE ATATÜRKÜMÜZÜN EN ÖNEMLİ SÖZLERİNDEN BAŞTA OLAN EMRİ !BAŞKOMUTANIMIZIN ÖNCELİKLİ EMİRLERİNDEN ÖNDE GELENİ :“Gericilere hoşgörü göstermek yüce bir terbiye göstergesi değil, bir milletin mutluluğuna, şerefine ve namusuna göz dikenlere hoşgörüdür ki, hiçbir zaman, hiçbir kişi buna izin veremez!” MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TÜRKİYE HALKI 1000 YILI AŞKIN SÜREDEN BERİ ANADOLU VE TRAKYADA HAKİM OLAN YOBAZ VE BANAZ SAHTEKAR KALLEŞ ÖĞRETİLERİ HORGÖRMEYİ SİLMEYİ BAŞARAMAMIŞTIR ! OLAYLARI OBJEKTİFLİKTEN VE ADİLLİKTEN YOKSUN DİN GÖZLÜĞÜYLE= KÖRLÜKLE BAKMIŞTIR BUDA TÜRKİYE HALKININ ATATÜRKÜMÜZÜN EMRİNİ YERİNE GETİRMEMESİ DEMEKTİR İŞTE TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN KÖTÜYE HIZLA GİDİŞİNİNDEKİ EN BÜYÜK NEDENDİR TÜRKİYE HALKININ BU EMRİ YERİNE GETİREMEMİŞ OLMASI !

 63. Cem Akkılıç dedi ki:

  >Az önce Özgür Suer imzalı almış olduğum bir e-postayı burada paylaşmak istiyorum. İbretle okuyun lütfen.yazık yaaa onunda canı istiyodur 🙂 bu kadar üstüne gitmeyin istediğine verir 🙂 hem ne kadar masum, arkasını dönünce görünmeiyceğini zannediyor.İmam kızı ve nişanlı olup ahlaktan nasibini almamış, zina yapan "namuslu" türbanlıların ülkesi burası. O namuslu ama türban takmayıp bunun bu b..u yediği parkın yanından bile geçmeyen bayanlarımız namussuz bu ülkede. Hiç çığırtkanlık yapmayın, bizler istedik bunu. Biz izin verdik bu olanlara. Sanmıyorum ki şu duruma tepki yorumu yazan kişilerin arasında akpli olmasın. Eller masaya vurulmadığı sürece onlar namuslu, bizim bacılarımız, kız arkadaşlarımız, o..pu. BİZ İSTEDİK BUNU!!!

 64. Cem Akkilic dedi ki:

  >Gericiler diyor ya hani; ‘’Medeniyet açmaksa bedeni hayvanlar daha medeni.’’ Evet hayvanlar daha medeni bunlardan. Ben Gülhane’de iş bitiren bir tek sincap göremedim çünkü bu zamana kadar.C.A

 65. Anonymous dedi ki:

  >kaç yaşındasın bilmiyorum.. Ama ben laikçilerin- muhafazakar kimseler arasında -sıkmabaş ve daracık kıyafetler flört vs. çıkmadan önceki neslin örtüsünü hatırlıyorum. Hepsi tek tipti, uzun pardesü ve büyük başörtüsü… o zaman da laikçiler bu insanların beyinleriyle uğraşırdı… laikçilerin yaptığı bu saçmalıklara sadece gülüyorum ve hiiç samimi bulmuyorum.O zamanlar onların erkek arkadaşlarının olmamasını alay konusu yapan insanları hatırlıyorum…Ha bu görüntülerini yayınladığın insanları da, bu yeni örtünme(!) biçimini de, ayrıca açık kadınları da seni de sevmiyorum savunmuyorum pek umrumda değilsiniz… ama dakka da bir sözünü ettiğin özeleştiriyi bence sen kendine yap…düzgün kapanıp namuslu olsalar pek sevecektin öyle mi?? biraz dürüst ol bence

 66. Cem Akkilic dedi ki:

  >Arap kıyafeti çıfıta her zaman karşıyız. Seviyoruz demedik ki. Nefret ediyoruz zaten.Üniversiteleri unutun :):)

 67. Anonymous dedi ki:

  >Iranli hanimlar sasiyorlar bu bizim Turk hanimlarina.Onlar Ozgurluklerinin pesinde bizimkiler ise nasil daha kole olabiliriz ugrasisi icersindeler, ornekmi: Her yil Iranli'lar Guney'e tatikl'e gelip ozgurce bikinili tatillerinin yaparken, Despot AhmeniNejat'da Antalya'ya giden ucaklara izi vermiyor, onlarda diger yakin kentlere inip otobuslerle tekrar ozgurluklerine kavusuyorlar… Bundan su sonuc cikiyor : Ozgurlugunuz bir kere gittimi geri gelmesi cok guc…

 68. Anonymous dedi ki:

  >son zamanlarda süslü desenli ve renklı pardesüler ve başörtüler çıktığı için şu sıralarda kapanma merakı bürüdü insanları özentiden kapanıyolar yani kapanmanın anlamını bilmeden kafayı SIKMA BAŞ yapıp alta bi kot pantolon giyinip götü olduğu gibi ortaya dökmekle ne müslüman olunur nede dinine bağlı bir kişilik oluşur. ben açığım ama hiç bi zaman bazı kapalı kızların giyiği tarza kıyafet giymedim onlar kadar dikkat çekmeye çalışmadım. ben namazımıda kılıyorum 5 vakit yasinimide okuyorum ve Allahıma bin şükür müslümanlığımı haddiyle yerıne getirdiğime inanıyorum. insanın özeli olması lazım öle ulu orta yerde orasını burasını elleten bi kişinin evleneceği adama nası alnı ak bi biçimde gideceğini çok merak ediyorum. hayat iki bacak arasından ibaret değil azıcık değerinizi bilin kullandırtmayın orada burada. içimi dökme imkanı buldum çok tşk.ederim site sahibine. sinem..

 69. Anonymous dedi ki:

  >arkadas bu yazım için sımdıden özür dilerim bunlar dini duyguları ve simgeleri kendine kamufulaj yapan kişiler ben izmirde yasıyorum ve bu türban altına saklanmıs okadar cok kaşar tanıdım ki burda nlatmaya kalksam kelimeler yetmez.bu kişler genelevde calısan kısılerı hor görürler ama BUNLAR ORADA CALISAN KİŞİLERİN ELLERİEN SU DÖKEMEZLER HİÇ OLMAZ O İNSALAR BU İŞİ ACIKCA YAPIYORLAR AMA BUNLAR SAMAN ALTINDAN SU YÜRÜTEN KİŞİLER.izmirde yasayan ve imkanı olan arkadasların alsancak barlar sokagındakı alem bara gitmelerini bu kişilerin orada nasıl bır tavır halınde olduklarnı görmenizi isterim hepsi kucaktan kucaga dolasıyorlar..

 70. Anonymous dedi ki:

  >arkadaşlar bakın siteye ilk girişm bazı dediklernizde haklısınız Cem abiye bu konu hak veriyorum ama her türbanlıda ne fetoşcu ne tayyocu bide gelirsek asıl konu türban asırlardır ülkemizde olan bişe 2.dünya savası ve daha öncesinde oldugu gibi…. bide türban kötü bişe olsaydı eminim bizi bugunlere getiren Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım da türban takmazdı..

 71. Anonymous dedi ki:

  >Merhaba GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' e dil uzatanlar önce kendilerine bir baksınlar Bu millet yine bir gün uyanacak ama o gün ne zaman bilinmiyor uyanıp şöyle bir silkinsek vay dünyanın haline heleki vay vay bu ne idüğü belirsiz kör cahil imam kılıklı şerefsizlere o zamanda atatür olduğunda kaçacak delik arıyorlardı biz uyandığımızda fare deliği bulsalar girmeye çalışacaklar .YAŞASIN MUSTAFA KEMALİN TÜRKİYESİ BİZLER HEPİMİZ MUSTAFA KEMALİN BİRER ASKERİYİZ…BEYENMEYEN BU YURDU TERKETSİN BU YURTTA YEDİĞİ İÇTİĞİ HARAM OLSUN ONLARA …

 72. Cem Akkilic dedi ki:

  >Kılık kıyafget kanunundan sonra Atatürk'ün etrafında türban tarzı kıyafet takan kalmadı. Bu konuda kanıtlı berlgeli videolar yapıyoruz ama yobazlar flaglediği için videolar siliniyor. Biraz tarih olkumak gerek değil mi? Osmanlı zamanında Türban diye birşey yoktu. Bu konuda da video yapmıştık. O dönemlerin kadın figürlerine bakıldığında TÜRBAN değil başörtüsü bile görülmez. Hem şu Atatürk'ün annesi türbanlıydı lafını bırakmak gerek artık. Kardeşim bu ülkede kılık-kıyafet kanunu yapıldı.

 73. Anonymous dedi ki:

  >hastayım bu siteye benim aynen yansıtmak istediğimi kafamda kurduğum şeyi cem kardeş uygulamış bizede destek vermek düşer tebrik edioyorumm

 74. Anonymous dedi ki:

  >Atamızın annesinin zamanında taktıdığı tülbentle şimdiki türbanın arasında dağlar kadar fark var bunu görmek istemiyonuz belki ama bu böyle. ben 23 yaşındayım ve bu recep gelene kadar ben böyle bi şeyi kullanarak oy isteme propagandası görmedim kimsede. Ah ATAM ah inşallah kemiklerin sızlamıyordur. şu bez parçasını savunanları bi çanakkaleye götürmek lazım insanlar toprak uğruna neler yapmışlar ama bazı şerefsizler ATAMIZI hiçe sayıyolar böyle düşünenlerin yatacak yeri olmaz inşallah varmıymış bi tane daha öyle bi babayiğit çıksın şimdide kurtulalım şu terör lanetinden.adamlar kanlarını dökmüş organlarından olmuşlar şimdiki pisliklerde anca sakal uzatmasını biliyo. önce adam olmak lazım sakal bırakıp başı kapatmayla yürümez bu işler kalbini temiz tutucan ve ileri bakıcan tabi geldiğin yerleri unutmadan şimdi rahatça uyuyabiliyosanız yataklarınızda kimin sayesinde olduğunu unutmamak lazım. benım yaşadığım semtte çarşaflı diye tabir değil bir sürü insan var ve onlardan biri ben okuyorum onunda torunu okusun diye yol gösterdim bana söylediği laf içler acısıydı ki lafı şuydu''GAVURUN OKULUNA GİDİPTE OKUYUPTA NE OLACAK''hala bu zihniyette olan insan var daha 5 yaşında kız çocuğunun başını kapatmışlar e siz düşünün artık bu çocuğun geleceğini istikbalini. sinem…

 75. Anonymous dedi ki:

  >ha bu aradA kılık kıyafet kanunundan sonra kadınlarımız şapka takarlarmış çok masumca, şimdiki sıkma başların başı füze gibi ama ozamanki kadınlarımız gayet modern ve laik bi biçimde giyinirlermiş.sinem…

 76. Anonymous dedi ki:

  >Sitenin tamamı olmasa da bayağı bir bölümünü inceledim. Olaylara tek pencereden bakıyorsunuz ve sizin gibi düşünen insanlarda olayın derinine inmeden " işte böyle, bunların hepsi böyle, çok iyi yoldasınız siza alkış tutuyorum" vs. vs. gidişatında bulunuyorlar. Zaten bizim en büyük sorunlarımızda birisi bu. İnsanlar herhangi bir düşüncede olabilirler. Karşısına kendisiyle aynı düşüncede olan kişilerin düşüncelerinin hepsini onaylarlar. Yeterki aklındangeçirdiği şeyleri karşısındakinden görsün. Mesela ben Atatürk' çüyüm diye geçinenlerin hepsinin Atatürk'ü bilmediklerini biliyorum. Hani insanları din ile kandırıyorlar ya aynı olay Attaürk' le kandırmak olarakta geçiyor. Koyuyorlar ordan burdan üç beş cümle konuşan , iki üçtane Atatürk vecizesi bilen insanların önüne Atatürk lafını yürüyün diyorlar. Demek istediğim sizin ortaya koymuş olduğunuz ve koyamadığın belge ve görüntülerin yanlışlığı kadar Atatürk'ü perde olarak öne koyup arkasından dalavere çevirenlerinde yanlış olduğudur. Zaten bilinçli insan ne burada sizin gösterdiklerinizi (başı kapatıp yanlış iş yapmak) tasvip eder ne de Atatürk maskesi takıp yanlış iş yapanları. Gördüğüm kadarıyla sizde bir cümlede gaflete düşmüşsünüz, "Medeniyet dediğin açmaksa bedeni, desene hayvanlar bizden daha medeni" bu sözü gericiler yobazlar söylemiş diyorsunuz. sanıyorum sizde bu sözün sahibini biliyorsunu. İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif' e aitdir. ve burada denilen sizin resimlerini çektiğiniz insanları bağlamaz. Kelimeleri farklılaştırmayın. Günahsız hatasız bir insan yoktur. Ama Allah korkusu olan bir insan en az şekilde günah işlemeye özen gösterir. Resimlerdekilerin başları açık olsaydıda aynı olayları yapıcaklardı başları kapalı aynı olayları yapıyorlar. Namaz kılan bir insan günah işleyebilir. Kılmayan bir insanda günah işleyebilir. Ama Namaz kılana " sen namazını kılıyorsun bu günahı nasıl işlersin ve yahut bakın bu namaz kılıyor ama günah işledi deyip" afişe etmek etik değil doğru değil . Bunun adıda bağnazlık olur. Ve bir yazıda sizmi yazmışdınız ya da bir yorumcumu hatırlamıyorum, tanrı kıldan tüyden şeylerle uğraşmaz diye, öncelikler tanrı kelimesi tasvip edilen bir söz değil (kendim düşüncem) tanrı çoktur ama Allah birdir. ve Allah insanları imtihan etmiştir. Bu imtihan şekli herşey olabilir. bilim adamı bilimiyle imtihan edilebilir, zengin malıyla imtihan edilebilir, hatip konuşmasıyla imtiha edilebilir, fakir parasızlığıyla imtihan edilebilir örnekleri çoğaltmak mümkündür. Ama insanoğlu için tek gaye inandığımız için ahirette cennete girme durumudur. Ha inanmayan insana birşey diyemem. Kendimce dua ederim Allah doğruyu buldursun diye. Bir insanda matematik bilgisi kadar coğrafya bilgisi kadar ya da beyhude konuşma bilgisi kadar din bilgiside olsa emin olun ne öyle sizin saptadiğinız sapkınlıklar olur ne de başka birşey. Bunları yazıyorum ,lakin benim günahlarım yokmu hemde çok. işte bunun sıkıntısını üzerimden atmak için daha fazla sevap işlemem lazım. Bu da benim kendi özeleştirim. Demem o ki tek bir pencereden bakıp yorumlar ya da makaleler yazmamanız. Çok yönlü düşünmeniz gerekir ki en az hata yapabilesiniz.

 77. Cem Akkilic dedi ki:

  >Keşke biraz yazıyı eleştirseydin. Yazıyı okuduğunu sanmıyorum zaten. Tek yönlü değiliz… Ben diyorum ki; madem müslümalık adına kapanıyorlar, o zaman burka giysinler. İşlerine gelmez tabi. O zaman rengarenk olamayacak, makyaj yapamayacak ve sokaklarda kırıtamayacaklar. Sen caddelerde kaç tane düzgün giyinen türbanlı görüyorsun? Hemen buna cevap ver. Ya da sokağa çık iyi bak bundan sonra.Türbanı savunan zavallılar küfür etmezlerse yorumları yayınlanır, bunu da unutma…

 78. Anonymous dedi ki:

  >Bakın hemen beni eleştirme yönüne gitmişsiniz. Yazınızı emin olun okudum. Hemde detaylı birşekilde tekrar tekrar okudum. Ben eleştirmenlik yapmıyorum sonuçta. Ama sitenizi genel bir incelediğim de vardığım kanıyı size aktardım.Öyle birşey diyorsunuzki madem müslümanlık adına kapanıyorlar ozaman burka giysinler. Olayı şekle bürümeyin. İnsanlar elhamdürüllah müslümanım diyor ama yalan söyleyebiliyor, içki içebiliyor hırsızlık yapabiliyor. Ama müslümanım diyor. Şahadet getiriyor bir ortamda ondan iyi müslüman yokmuş gibi davranıyor. sizde anlayabilirsiniz.Eğer insan ezikse ya da cahilse ya da kendini bir şekilde dikkat çekmeye çalışıyorsa herşekilde belli eder. rengaren giyinir onu yapar bunu yapar. zaten sizin görüntülerinizdeki insanlarda bi değer taşıma duygusu yok.bilnçli bir insan değiller.Gerçekten o bilnce vakıf olmuş olsalardı o hareketleri yapmazlardı. Bende sizin çektiğiniz görüntülerdeki insanlara denk gelebiliyorum görüyorum, acımaktan başka birşey yapmıyorum ama çünkü biliyorumki onlar birşeyin savunucusu yada doğru yolda olan insanlar değiller.Bunu sizinde düşünmenizi isterdim. Yani görmüş olduğunuz o kişiler sayısı 5 te olabilir 500de olabilir, bir toplumun aynası değiller.onlara bakıp birşeyleri değerlendirmek yanlıştır.Bir soru sormuşsunuz, caddede kaç tane düzgün giyinen kapalı insan görmüşsün diye. eğer dış görnüşten kastınızsa, özellikle dikkat etmiyorum ama son derece düzgün olan insanları görebiliyorum. Ama bi insanın içini bilemezsiniz…Bir örnekle yorum yapmak istyorum.iki tane bayan var. biri açık biri kapalı.ikiside müslüman. açık olan orucunnu tutuyor şahadetini getiriyor fitresini zekatını veriyor namazını kılıyor, kapalı olan insanda aynı vazifeleri yapıyor bunun yanında bir de başını örtüyor. Şimdi sırf başını kapatan insan başını kapattığı için sizin ve diğer sizin gibi olan kişilerin yanlış yorumlarına maruz kalmak zorundamı. bir gün şöyle birşey başıma geldi. hani hepimiz ya da bir çoğumuz sokakta garip bir tip gördüüğümüzde şu tipe bak bundan vatana millete ne yararı olur müslümanlıktan uzaklaşmış vs. vs. gibi düşüncelerde bulunuyoruzdur ya da ben bulunuyordum. yine bir gün hani tabiri caiz ise satanisti gibi bir tip, simsiyahlar içinde garip küpeler piercingler falan içinde. neyse kendimce söylendim şuna bak diye. ama o kişiyi daha sonra cuma namazını kılarken onunda kıldığını gördüm. o an insanların dış görünüşüyle birdaha kesinlikle yorumda bulunmama ya karar verdim. Ben yorum yaparak yanlış yapmıştım.Şimdi kalkıp bende madem namaz kılıyorsun, o zaman o tarz kıyafetler takılar takamazsın mı demem lazım. Sonuçta insanın insanda hiçbir üstünlüğü yoktur sadece Allah katında takvası yüksek olan üstündür. Zaten müslümanlığı bilip görünüşte müslümanlığı yapıp içten farklıysa siizn resimlerdeki gibi bir durumda bulunuyorsa bu tarz davranışlar gösteren kişilere münafık denir. ve bunun cezası gerçekten başka günahlardan daha fazladır. Ve her koyun kendi bacağından asılır derler ya, her insanda kendi günahlarını çekerler. Ama kendi günahlarını başkalarının hayatına sokupta onlarıda günaha sokarlarsa vebal olur hak yemiş olur işte bu daha büyük günahtır.Sizede önerim üç beş veyahut 135 kişinin yaptığı yanlış olayları herkeze mal etmeyin.düzgün insanların vebalini almış olursunuz.bir toplumda iyi insan gibi kötü insanda vardır. siz kendinizi iyi nitelendirirsiniz ama başkası tarafından kötü birisi olarak lanse edilebilirsiniz. Aynı şekilde benim içinde geçerli. Birde çok cevabınızda bir sokağa çık parka git sahile in demişsiniz. Yapmadığımı görmediğimi nereden biliyor sunuz?

 79. Anonymous dedi ki:

  >İnsanda namus kavramı oluşması lazım. Bu kavram insanın içinde yoksa kapalıda olsa farketmez açıkta olsa farketmez. Diyeceksiniz o kavram yoksa neden kapatıyor başını. Zorlama olmuştur özenti olmuştur baskı olmuştur bir şekilde kapatma gereği duymuştur , bu kişinin kendi yanlışıdır. Dini falan karıştırmasak zaten toplum bilinci oan bir insanda toplumda davranılması gereken hareket bilinci olan bir insan zaten parklarda bahçelerde uygunsuz davranışlarda bulunmaz, bırak o hareketleri yola tükürmez yere çöp atmaz başka bir insanı rahatsız hareketlerde bulunmaz . Bu bilince sahip olmak içinde eğitim seviyemizin yükselmesi gerekir. yazılacak çok şey var aslında ama noktayı koymayıda bilmek lazım. Mevala'nın bir sözü geldi aklıma.. "Ne kadar anlatırsan anlat , karşındakinin anladığı kadarsın " diye.

 80. Anonymous dedi ki:

  >Sevgili Cem Akkılıç Türbanlı kıza açık mektup yazınızı internet profilimde paylaştım. Cesaretiniz karşısında saygıyla eğiliyorum. Vatanımızın sizi gibi cesur kişilere ihtiyacı var. Sizinde yazdıklarınız gibi türban dini bir obje değildir. Hristiyan kıyafetidir.Dün gene Gülhane parkına gittik arkadaşlarla, hava soğukken neler oluyor diye bakalım istedik. Yaz ayları kadar olmasa bile bir çok bankta sevişen sizin doğru benzetmenizle; ABAJUR KAFALI kabuklu fıstıkları gördük.İNANMAYAN VARSA GİTSİN KENDİ GÖZLERİYLE GÖRSÜN. yeter artık…

 81. Cem Akkilic dedi ki:

  >Gerçek müslüman BURKA giyer… Biz sokaklarda sevişmeyen çok nadir türbanlılara da karşıyız. Çünkü türban Amerikalı Fethullah'ın siyasi bezidir.

 82. Anonymous dedi ki:

  >Ben sol görüşlü biri olarak hatta ve hatta harbi solcu olarak sizi K.Atatürk'ü kötü emelleriniz için kullandığınızdan ötürü kınıyorum. Gerçek bir solcu özgürlükçü, insan haklarına saygılı ve demokrat olur. Nerede sizin saygınız ?

 83. Cem Akkilic dedi ki:

  >Bizim solcu olduğumuzu nereden çıkarttın. POŞETE karşı olmak demek solcu olmak mı demektir. Cahilce bir yorum yapmışsın.Biz Atatürk'ü kullanmıyoruz, bizzat O'na hizmet ediyoruz. Kaç tane yazımı okudun ve buraya gelip slogan atıyorsun?Unutma Mao ve Stalin öldü. :):)

 84. Cem Akkilic dedi ki:

  >Gericiler diyor ya hani; ‘’Medeniyet açmaksa bedeni hayvanlar daha medeni.’’ Evet hayvanlar daha medeni bunlardan. Ben Gülhane’de iş bitiren bir tek sincap göremedim çünkü bu zamana kadar. Cem Akkılıç

 85. Anonymous dedi ki:

  >BIZ TURK'UZ ARAB DEGIL!!! BIZ TURK'UZ ARAB DEGIL!!! BIZ TURK'UZ ARAB DEGIL!! ARAB OLAN HERSEYDEN NEFRET EDIYORUM..DININDEN, DILINDEN PECESINDEN, CARSAFINDAN, ARABINDAN!! BU ARABLAR KADAR PIS VE DEDIGIN GIBI APTAL BIR MILLET YOKTUR!!! AMA ONA BAKARSAN BIZIM MILLET ARAPTAN DAHA DA APTAL NEDEN DERSE BU PIS ARAB DININE DIN DIYE INANDIGIN ICIN!! YaLan IsLam!!!

 86. Anonymous dedi ki:

  >Acaba diyorum bu kasarlanmis silliklar kisin nerelerde sevisir fingirdesir?? Ben evimde!! Acaba bunlar nerelerde??

 87. Anonymous dedi ki:

  >Güzel çalışma yapmışsınız videolar konusunda. Ancak amacınız farklı olduğu tebrik edemeyecem. Bir kere videolardaki rezilliği tüm kapalı olanlara veya inananlara mal etmeniz yanlış. Gerçek bir müslüman kadın öyle bir duruma düşmez zaten. Bunlar moda için kapanan ezikler. Sorsanız besmele çekmesini bile bilmez. Lütfen bunu tüm kapalılara mal etmeyin. Ayrıca böyle bir durumu özellikle vurgulamanın bir anlamıda yok. Hiç parklarda sevişen açık kadın yok mu yani? hepsi mi kapalı? Olayı açık kapalı meselesi olarak değilde ulu orta yapılan terbiyesizlik gözüyle inceleseydiniz daha hoş olurdu.

 88. Cem Akkilic dedi ki:

  >Sizde dincilerin düştüğü klasik hataya yani söyleme düşmüşsünüz. Açıklarla kıyaslamayın. Açık kadınlar hiç bir şeyin sözünü vermediler. Siz kendi POŞETLİ kızlarınız yediği haltlara bakın artık. Köşeye sıkışınca hemen açık kızlara sarılmayın.Sokakta kaç tane dikkat çekmeden giyinen POŞETLİ var?Bunları sayın bunları.

 89. Anonymous dedi ki:

  >Bu gün hava buz gibi olmasına rağmen ağaç altları sevişen türbanlı kızlarla kaynıyordu. Yetkililer neden önlem almıyor bu kızlar için.Yeter artık kafası torbalı kızların ahlaksızlıklarını görmek zorunda değil bu millet. O kadar çoklar ki insan iğreniyor. YOBAZLARA DUYURULUR.

 90. Anonymous dedi ki:

  >Super video olmus. Türbanlılar motorun önde gideni .

 91. Anonymous dedi ki:

  >Arada kalmışlar. islamda başörtüsü geçmediği halde başlarını örtüyorlar. neden örtündüklerini biliyorlarmı acaba? çok komik göründüklerinin farkında da değiller ayrıca:))

 92. Anonymous dedi ki:

  >Harikasın Cem Akkılıç… Bunların gerçek yüzünü gösterdiğin için seni tebrik ediyorum….

 93. Anonymous dedi ki:

  >Ben bu filimleriçok gördüm…4-5 yıldır İzmit'in tenha parklarında defalaca çimenlerde yuvarlanırlarken…Hep dedim birileri görüntülese ve cesurca yayınlasa..Kutluyorum sizi..Benim 17 yaşında kızım var açık asla bunları yapamaz..Yapanları görünce eleştiriyor..Ayıplıyor..Öyle imaj oldu ki bende bir gün şu çıktı ağzımdan..'' Aa o kız kapalı ama çok terbiyeli…'' Demek kapalılar beynimize kaşarlıkları ile yerleşmiş…

 94. Kemalist dedi ki:

  >Cem kardeşim sen bu beyinsizler ile neden uğraşıyorsun? Beyin olmadığı için ne anlatsan da anlamayacaklar, zaten beyin olsaydı olan biteni akıl süzgecinden geçirip doğru yolu bulurlardı. Mesela bak; 08 Ocak 2010 11:54 tarihinde yorum yapan gerizekalıya, normalde başı açık bir kızın yiyiştiği bir video koyup başlığa "Kemalist kızın yiyişmesi" yazsaydın demediğini bırakmazdı bu piç. Amma velakin tam tersi olduğu için bir şey diyemiyor…

 95. Anonymous dedi ki:

  >Bir kaç kendini bilmez insanlar yüzünden, inançlı kişilerin hepsi böylemiş gibi yorumlar yapılmasını açıkçası doğru bulmuyorum. Çünkü her toplumda kendini bilmez insanların olması tabi ki normaldir. Görüntülerdeki insanların yaptığı yanlıştır. Burada önemli olan bu tip insanların ahlaki dışı davranışlarını topluma farklı lanse etmenizdir. Unutulmamalıdır ki, görüntülerdeki kendini bilmez bir kaç kişinin yanlış davranışları, gerçek inanç sahiplerine mal edilemez. Herkesşn hatası kendine aittir. Ancak görüntülerdeki yanlış davranış sergileyenlerin yanlışları kadar, yorum yapan bazı sevgili arkadaşlarımızın da açık/kapalı diyerek yorum yapmaları toplum üzerinde kin ve nefret olgusunu alevlendirir. Bunun için yanlış davranışları hep beraber yapıcı şekilde eleştirelim, doğru davranışları ise hep beraber alkışlayalım. Sonuç olarak davranışlar kişiyi bağlar topluma değil. Bizlere düşen görev ırk, dil, din ayırımı (bölücü davranışlar hariç)yapmadan birbirimizi sevelim ve kucaklayalım. Çünkü, öncelikle hepimiz insanız. Saygılarımla.

 96. >ya yazmiyim diyorum tutamıyorum kendimi… Elin gavuru uzayda turatıyor, bizim turbanlılar parklarda manitalarıyla nasıl uzaya uçarız diye turatıyorlar. Bu nasıl bir celişki ya anlayamıyorum.ARKADAŞLAR fACEBOOK HESABI OLAN BENİ EKLESİN. Yobazlar eklemesin lütfen.https://www.facebook.com/rengin.kasimpati.

 97. Anonymous dedi ki:

  >Turkiyenin en az % 50 yobaz orospu, % 25 kerhane bekcisi % 13 deli sacmasi ve % 6 bolucu ordusu oldugu bu secimde tescil edilmis oldu. geriye kalanlarla idare edecegiz artik. Bu is Nasreddin hocanin kedi meselesine dondu. Cumhuriyet buysa cumhur nerde? cumhur buysa cumhuriyet nerde? vah sehidim vah.

 98. Yönetici dedi ki:

  >Gericiler diyor ya hani medeniyet açmaksa bedeni hayvanlar sizden daha medeni… Çok haklılar… Çünkü ben Gülhane parkında sevişen tek bir sincap göremedim bu zamana kadar. Nedense bunu hep türbanlı kızlar yapıyor.Türban takmak kafanızın ekşi ekşi çürük yumurta gibi kokmasına sebebiyet verebilir.

 99. YASEMİN dedi ki:

  >BENDE ÖRTÜLÜ BİR BAYANIM. BU GÖRÜNTÜLER ÜZERİNE KONUŞMAM BİLE YAZILANLARIN ÇOĞU DOĞRU… ŞUNA İTİRAZIM VAR SADECE, HER ÖRTÜLÜYÜ AKP YANDAŞI VE CEMAAT MENSUBU OLARAK GÖRMENİZ YANLIŞ. ÖYLE OLMAYAN BİRİ OLARAK BU ŞEKİLDE YAFTALANMAKTAN BIKTIM. GÜNDEMİ TAKİP EDİYORUM OLAYLARI İRDELEYEBİLİYORUM VE MANTIĞIMA UYGUN SEÇİMLER YAPIYORUM. KİMSENİN YÖNLENDİRMESİYLE BİR PARTİ SEÇMİYORUM YA DA BİR GRUBA DAHİL OLMUYORUM. HERKESİ AYNI KEFEYE KOYMAYIN…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: