>Burç Acar Nerelerdesin?

>

Wowturkey.com sitesinin Diktatör geçinen sahibi Burç Acar ortalarda gözükmüyor. Kendisinden bir türlü sorduğum sorular hakkında cevap alamamıştım. Yaklaşık olarak üç ay geçti ve askerliği konusunda kendisinin yönlendirdiği başkası tarafından verilen saçma sapan cevap dışında hiç ses çıkmadı. Türk Ordusunun PKK terörü konusunda sadece yüzde birlik kısmının savaştığını ve bu nedenle askerlik yapmanın yan gelip yatmak ve hoplayıp zıplamak olduğunu düşünen bir zihniyetin ürünü olan bu AKP şakşakçısı şahsiyet, Onuncu köy’ün sorduğu sorular ve kanıtlarıyla açıkladığı gerçekler karşısında kendi sitesine giremez oldu. Günün en az on saatini wowturkey’de ajitasyon ve mevcut hükümetin propagandasını yapmakla geçiren bu kişi kayıplara karıştı. (İsteyen siteye gidip bakabilir)

Atatürk ilkelerinin yerle bir edildiği, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yıpratılmaya çalışıldığı bu yobaz sitesinde bir süredir ”uyku moduna” geçildi. Siyasi başlıklar kilitlendi ve arkalara itelendi. Savundukları şeriat rejimi hakkında tek bir yazı yazamaz oldular. Bir mesajında Türk Hava Kuvvetlerinin F-16 uçakları hakkında ”bunlar hangarda çürüyor” diyen, bir başka yazısında ise aynı uçakların gökyüzünde grup halinde uçarken çekilmiş fotoğraflarını gösterip ”bunların uçması iyi güzelde bir kaç tanesi uçmasa daha ekonomik olmaz mı?” diye ahkam kesen Burç Acar, Onuncu köy hakkında şikayetçi olacağını söylemişti.

Hakkımda iftiralar atan, flickr’dan fotoğrafımı çalıp ”avatar” olarak kullanan, sanki benim elimden yazılmış gibi Fethullah’ı ve bebek katili Apo’yu öven mesajlar yazan bu site sahibinin Amerika’da olduğunu ve o ülkenin vatandaşlığına geçtiğini kanıtlamıştım. İran ordusuna, Nurcu cemaatlara, cüppeli mollalara ve özellikle AKP hükümetine düzülen yağcılıklar karşısında bütün bu olanlara isyan eden üyelerin bir şekilde susturulduğu sitede, şimdi kendisi susmak zorunda kaldı. Kendi özel sayfasını bile silmek zorunda kaldığını biliyoruz artık. Eskiden canlı wow buluşmalarına gidemeyen bu ”dikta komedyenini kırmızı dipli mumla bile bulamazsınız artık.

A.B.D den yönettiği sitesinde, Cumhuriyet başsavcısına ruh hastası diyebilecek kadar rejim düşmanı olan ve şeriatın ateşli savunuculuğunu yapan bu kişiye şimdi soruyorum! Burç Acar nerelerdesin?

Cem Akkılıç
30 Haziran 2008

* * *
Daha önce profilinde ”son ziyaret” kısmında tarih yazarken, artık o bölüm boş bırakılmış. Amaç en son ne zaman online olduğunu belli etmemek. Çünkü uzun süredir ortalarda yok.
Profil görüntüsünün eskisi.

Çeşitli yazılarım;
wow köşeye sıkıştı.

Cevap ver kovboy

Rezaletin ismi wowturkey

Wowturkeyden Cumhuriyete karalama

Amerika’dan örnekler

wowturkey.com

Türk Milleti zenginleşiyormuş

Wowcular toplanıyor Amerikalı nerede ?

MANŞETLER

FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH

Reklamlar

4 Responses to >Burç Acar Nerelerdesin?

 1. Anonymous dedi ki:

  >Burç Acar köpeği, TÜRKİYE doğumlu ise, besle kargayı oysun gözünü hesabı doğru olur. Bu sahtekar, aşağılık piç yüksek ihtimal arap tohumu taşımasıdır. TÜRKİYE kime dar geldiyse soluğu amerikada alıyor .Amerika, bu ve benzer adamları TÜRKİYE 'ye karşı neden koruyor . Anlaşılan Burç Acar TÜRK insanından öyle korkuyor ki, tıpkı fetoş gibi saklandığı delikten dışarıya çıkamıyor besbelli.Ne zaman dönerler o zaman cenaze var demektir, bunu da çok iyi biliyorlar ödlek arap düzmeceleri. Bir zamanlar ahkam kesen soysuz nerede şimdi kim bilir. Bir gün ele geçecek tıpkı öcalan gibi ,o günü sabırsızlıkla bekleyeceğim bende…Abdullah Gültepe

 2. Anonymous dedi ki:

  >Merhaba Cem bey,Sitenizdeki yazıları severek okuyorum ve çok beğeniyorum.Aslında Burç denen şerefsiz siteye giriyor ama belli etmiyor.İşte en son yorumlarından biri.Saat 14.01de yazılmış daha 2 saat geçmeden 2 puan almış.İşte yorumu:http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=104126

 3. Anonymous dedi ki:

  >Burç acar sitesine giriyor. Online üyelere bakarsanız Burç nickli köpeği görürsünüz. Blogspota erişim engellendi neden bu Atatürk düşmanı ve Türkiye Cümhuriyetini yıpratmaya çalışan wowturkey denilen şeriatçı yobazların sitesi engellenmiyor hayret…

 4. Atsız dedi ki:

  >Hep beraber, Googleda burç acar yaz!Googleda TAKUNYA LİBİDOCUSU yaz!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: