>REZALETİN İSMİ Wowturkey.com

>

SİTEDEKİ ‘FETHULLAH GÜLEN‘ BAŞLIĞI

Birazdan aşağıda okuyacağınız tüm diyaloğlar wowturkey.com dan uçurulmuştur. Bir Türk kadını olan Duygu, cemaatçilere gereken dersi verdi ve şamarını indirdi. Heralde yukarıdan emir geldi ki Duygunun mesajlarını sildiler. Duygu, aydınlık yüzlü, Atatürk’e ve ilkelerine gönülden bağımlı milyonlarca Türk kadınından birisiydi. Doğruları kanıtlarıyla birlikte yazdı karşılığında hakarete uğradı, cesaretliydi yılmadı, bir kadın olarak karşı fikirde olan erkeklere dersini verdi. O erkekler ki Duygu kadar yüreğe, cesarete sahip olamadılar. Sonunda baktılar ki şamar çok fena, en iyisi ”silelim” dediler Duygu’yu. O, dün ve bugün aydınlık Türkiyenin, aydınlık dolu milyonlarca kadınından birisi olarak Cumhuriyetimizin sembolü oldu. Şimdi Duygu nerede diye sorarsanız, işte Onuncuköy’de. Mesajlarını sildiler ama O mücadelesine hiç ara vermeden devam edecek.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Dünkü yorumlar;

Fettullah Gülen nereye koşuyor! (wowturkey başlığı)

Nikinin baş harfi O ile başlayan sonu CIK ile biten Osmancık, gerçek adını yazamayan korkak bir Cumhuriyet düşmanı fanatik, FETTULLAH GÜLEN başlığında kendisine gerçekçi kanıtlar sunup cevap veren Duygu.86 isimli Cumhuriyet kadınına yanıt veremedi. FETTULLAH GÜLEN gerçeğini bir bir ortaya döken Duygu, başka bir üyeden artı puan aldı ancak wowturkey yönetimi bu artı puanı sildi. Amaç Cumhuriyeti savunan ve Tarikatların içyüzünü kanıtlarıyla yazan üyeleri susturmak. İşte bunu eksi puanlar vererek yapıyorlar ya da artı puanları siliyorlar. Olmadı, özel mesajlarla tehtit ederek susturmaya çalışıyorlar. En sonunda kendileri çalıp kendileri söylüyorlar. İsimlerini gizliyorlar ve yurtdışından zehir saçmaya devam ediyorlar.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

BAK SEN ŞU AMERİKALI’YA

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Başlık içinde temizlik yapılacaktır diye önce başlığı kilitleyen wow yönetimi sadece Duygu.86 nın mesajlarına temizlik uyguladı. Bu arada Duygu’nun you tube dan linkini verdiği, alın izleyin ve savunduğunuz insanı görün dediği mesajıda temizlik kurbanı oldu. Şimdi aralarında çelik çomak oynayıp eğleniyorlar. Her siyasi başlık içinde yapılanlar bu başlık içinde geçerli oldu. Bir de utanmadan adice benim ismimi kullandılar ve sanki benim tarafımdan yazılmış gibi Fettullah yazısı eklediler başlığa. İşte bunların ciğeri…

İşte silinen video.Sildiler ama güneş balçıkla sıvanmıyor.

http://www.youtube.com/get_player

Duygu.86 isimli üye FETTULLAH GÜLEN NEREYE KOŞUYOR başlıklı konunun 38. sayfasında eksi puan yağmuruna tutuluyor. Şeyhlere,tarikatlara yapılan vıcık vıcık yalakalıkların arasında gerçekleri kanıtlarıyla sunan Duygu,yobazlarla adeta dalgada geçiyor.

Bu başlık Onuncuköy‘ün, FETTULLAH hakkında tek bir yazı yazamazlar demesinden sonra açıldı ve wowcular tarafından yalan bilgilerle doldurulup ajite ediliyor. Olayı İşte FETTULLAH GÜLEN’i de tartışıyoruz’ demeye getiriyorlar ve bu arada Cumhuriyete olan kinlerinide kusuyorlar. Ancak doğrular kanıtlarıyla ortaya döküldüğünde ya kıvırtıyorlar ya da mesajları siliyorlar.


İşte başlığın önemli mesajları;

Sitenin demir Laydisi denetçi F soruyor; (Bu denetçi aralara girmek ve ajitasyon yapmakla meşhurdur)

Ben de şunu merak ediyorum, Fethullah Gülen yaptığı eğitim katkılarını kravat takıp yapsaydı, aynı tepkileri alır mıydı…?duygu.86
yazısına site denetçisi demir ladynin sorusunu alıntı yaparak başlıyor;

F hanım;

Ben de şunu merak ediyorum, Fethullah Gülen yaptığı eğitim katkılarını kravat takıp yapsaydı, aynı tepkileri alır mıydı…?

Demiş

* – * – *

Tepki verenler, kravatını değil, söylediklerini baz alıyor..

3 sayfa geride, Fettullah GÜLEN’in cemaatine nasihatlarını yazmıştım.. Youtube’da “Fettulah Gülen Gerçekleri” diye yazıp, çıkacak videoları bir izleyin… ( http://www.youtube.com/watch?v=bGa3APdoHFQ )

Asıl amacının ne olduğunu o zaman anlaşılır sanırım…

* – * – *

Fettullah GÜLEN’i bu kadar çok seven olduğunu bilmiyordum. Ee tabi tüm kamu kurum ve kuruluşlarına ZAMAN gazetesi niye bedava dağıtılıyor ki? Bu da beyin yıkamanın ayrı bir modeli olsa gerek..

ABD’nin istediği, din devleti yolunda bayağı adımlar atılmış olmalı…

* – * – *

Bir zamanlar Erbakan derdi, Olacak, olacak da, bu kanlımı olacakkkkk, kansız mı olacak! İşte bütün mesele bu

Kansız mı oluyor ne.

* – * – *

İran’da 25 yıl önce entellektüel gazeteciler demokrasi demokrasi diyerek tam özgürlük parolası ile Ahmednijad’a destek verdiler, ilk kelleri giden onlar oldu…

* – * – *

Hemen konu başlığına gelerek konu başlığını yanıtlayım..

Fettullah GÜLEN nereye koşuyor?

Valla bu saatten sonra kendisinin koşacak hali kalmadı ama, müritleri bayrağı elinden çoktannn almıştır.. Zaten bu görülmüyor mu?

Mesajların noktasına bile dokunmadım,devam ediyoruz.

Nikinin baş harfi O ile başlayan sonu CIK ile biten Cumhuriyet ve Laiklik düşmanı bakın nasıl kıvırtıyor;

O…cık

bütün doğru bildikleriniz, bu söylediğiniz kadar yalansa, işimiz var demektir.

hiç zahmet etmeyelim birşeyler anlatmak için.

duygu.86 isimli üyenin gerçekleri karşısında gerçek adını dahi yazamayan korkak işte ancak böyle cevap verebiliyor.

Sitenin meşhur şakşakçılarından birisi derhal araya giriyor ve bakın nasıl ajitasyon yapıyor;

anlamıyorum yaa insanlar niçin böyle…

sekiz on kişinin bir arada namaz kılması abes bir şey,
yüzlerce kişinin bir arada parti yapıp ,eğlenmesi! gayet normal…

insanlara bir insanın çıkıp içki içmeyin,haramdan sakının demesi bunu uslubuna uygun anlatması
gericilik ve yobazlık…
kadın proğramlarında ki üç beyinsizin anlamsız tartışmaları normal…

peygamberimizin sünneti olan sarığı sarıp o halde camiye gitmek, cüppe giyerek namaz kılmak sofuluk,gerilik,yobazlık…
ama bir kadının yarı çıplak dolaşması medeniyet ve normal şey…

artık dengeler altüst olmuş insanlar maneviyata düşman maddeye kul olmuş…
böyle olunca da maneviyat adına yapılan her şey insanlara batıyor adeta…

bu güne kadar gelmiş en büyük fikir hareketi olan ve ülkemizin sapıtan gençliğini disiplin altına alan böyle bir cemaat olduğu için halimize şükretmeliyiz…

Duygu sömürüsünün,yalakalığın tavan yaptığı bir başlıkta,başka bir ”Fetoş’cu ajitatör” bakın neler zırvalıyor;

Erbakan böyle bir söz söylememiştir. Kimi gazeteciler bu sözü tersinden çarpıtmıştır. Gazeteci Nuh Gönültaş bu olayı bu konuşmanın aslını Bugün gazetesinde köşesinde yazmıştır.

”Olay 1994 mahalli seçim sonrası meclis, Gurup toplantısında geçer. Erbakan mahalli seçimlerden Zaferle çıkan Refah Partisinin gurup toplantısında konuşuyor, ve bende gazeteci olarak dinleyici bölümünde dinliyorum.

Erbakan konuşmasının bir bölümünde “Refah Partisi’ni iktidardan uzaklaştırma konusunda anlaştılar, ama bu iş kanlı mı olacak kansız mı olacak onu tartışıyorlar. ” cümle bu iken

Basın Kamuoyuna yapılan konuşmayı yine çarpıtarak yansıtıyor, ” Kanlı mı olacak kansız mı ” buyurun şimdi bu cümleye kazandırılan anlam…”

Çarpıtma haberlerle insanları karalamak söylemediklerini söylemiş gibi göstermek ahlaki bir tutum değildir. Sayın Gülen Hakında da benzer çarpıtmalar sözkonusudur.

Aldığı eksi puanlar nedeniyle gerçekleri yazması engellenen, siteden kovulmasına ramak kalan duygu.86 biraz da dayanamayarak alaycı bir ifadeyle gerçekleri tokat biri vuruyor suratlarına.

Yazımı çok uzun tutmadım ki okunsun, sıkmasın dedim…

Necmettin Erbakan o sözleri söylemiştir ve çarpıtma da yok.. Tam metini vereyim, isteyen google amcadan sorabilir…

Geleceğiz, geleceğiz de, bu kanlımı olacakkkkk, kansız mı olacak işte butun mesele bu… dinleyenlerden alkış sesleri….

Veee, uzun bir süre televole programında ti ye alınarak tekrar tekrar verildi, ama kimse bu duruma geliniceği aklına bile getirmedi…

Daldan dala atlanıyor gibi görülüyor olunabilir ama konunun özü bu aslında.. Güzelim ülkemiz de kurulması istenilin bir din devleti…

Öncülerinden biridir Fettullah GÜLEN.. Haaa, diyebilirsiniz ne olmuş? Din Devleti kurulsun, korkunuz ne ki? … denilme hakkı da var tabi…

Zaten Atatürk’ün ölümünden başlar bu süreç, taa o zamandan itibaren karşı devrim çalışmaları sürmüş, askeri darbelerle katettikleri yoldan irtifa kaybetmişlerdir…

Kaybedilen bu süreci telafi etmek amacıyla olacak ki, bayağı acele ediyorlar.. Yanlış da yapıyorlar, zira bu işler alıştıra alıştıra olur..

Ne demişti Fettullah GÜLEN:

–Mevcudiyetimizi hissettirmeden, çok ilerilere gitme,

–Ta ilerilere gitme, böyle can damarları içinde dolaşma ve sonra eğer dönüp gelinecekse yara almadan hissedilmeden geri gelme meselesi………..

–İster maddi güçleri bakımından, isterse kendi ülkelerindeki güç kaynakları ve gücü temsil eden kaynaklar bakımından, isterse ilim mahvilleri açısından, isterse toplumun büyük kesimlerine, büyük kısımlarına bu duygu ve düşünce ulaşmaları açısından, belli bir noktaya ve kıvama gelecekleri ana kadar bu şekilde hizmete devam etmeleri şart, zaruri ve luzümdur.

–Yanlış bir şey yapar, kıvama ulaşılmadan, özleri ile tam bütünleşmeden gereken mesafe alınmadan çıkışlar yaparlarsa dünya başlarını ezer… Ve müslümanlara Cezayir’deki hadise gibi yeni bir hadise yaşatırlar.. Suriye’deki 82 vakası gibi bir fecaat yaşatırlar……….

–Firvaunlar çağını yaşıyoruz…..

–Tam özünüzü bulacağınız, kıvama ereceğiniz ana kadar, dünyayı sırtınıza alıp taşıyabilecek güce ulaşacağınız ana kadar, o kuvveti temsil edeceğiniz şeyle elinizde olacağı ana kadar.

–Türkiye’deki devlet yapısı ölçüsüne göre bütün anayasal müesselerdeki güç ve kuvveti cephenize çekeceğiniz ana kadar her adım erken sayılır, her adım 20 gününü doldurmadan yumurtayı kırma gibi bir şeydir………

–Bunca kalabalık içinde ben duygu ve düşüncelerimi sözde mahremce anlattım… Ama sizin mahremiyete sadık, mahremiyet mevzuunda hassas duygularınıza sığınarak anlattım…..

* – * – *

Şimdi bu cümleleri ne kadar iyiye yorarsak yoralım, Anasayal Düzeni Değiştirmek için bir çağrı yapmış olmuyor mu? (Cümleleri iyi irdelemek lazım..)

———————————-

Bugün gazetesi kimin diye merak etmek gerek Aksi bir yazı zaten beklenemez.. Siyahı ver ellerine, beyaz olarak yuttursunlar.. Tek taraflı bir yazı.. Güneş balçık ile sıvanmaz… Yazılara itiraz edile bilinir, ya videolara

İran Tarihin bazıları gibi o kadar derinden incelemiyorum, zira o ülkeye hiç mi hiç özentim yok… Ha 25, Ha 29… 25 olunca masum mu oluyor yani?

Humeyni’yi devirip, yerine getirilen Ahmednijad’ın yaptıkları ortada, hoş konumuz da bu değil zaten.. Ben sadece bir şey olmaz diyenlerin, uğradıkları hüsranı belirtmek istedim…

————————————

A.mehmet..

Diğerleri gibi olmaktansa, gavur İzmir’li olmayı yeğlerim elbet…

* – * – *

Tarikatlara yönlenme, Kaçak Kur’an Kurslarının önlenemeyişindendir.. Mevcut yasalar illa bir şekilde deliniyor… Kaçak kur’an kurslarına neler öğretiliyordur acaba diye hiç merak ettiniz mi?

Üniversitelere kayıt yapılırken, tarikatçıların kalacak yeri olmayan fakir fukara öğrencileri kapma yarışına da mı şahit olmadınız? Beyin nasıl yıkanır hiç mi araştırmadınız?

* – * – * – *

Fettullah GÜLEN’e gönül verenleri kutluyorum… Fettullah GÜLEN, müritlerine öl dese ölürler…

Sahi F.GÜLEN ABD’ye dişini çektirmeye mi gitmişti?

* – * – * – *

Bu kez yazımı kısa tuttum…

Zaman gazetesinin kamu kurum ve kuruluşlarına bedava dağıtıldığını belirtmem üzerine,

O…cık;

Alıntı:
bütün doğru bildikleriniz, bu söylediğiniz kadar yalansa, işimiz var demektir.

hiç zahmet etmeyelim birşeyler anlatmak için

Demiş
* – * – *

Bu arada Zaman gazetesi ile birlikte Star gazetesi de bedava dağıtılıyor, bilginize… nerden biliyorsun, demeyin var bir bildiğim işte…

Dağıtılrken resimlerini mi koymak gerek, ama ona da fotomontaj denilir çıkılır…

* * * * *
EN SONUNDA BİZİM DUYGU BUNLARA DERSİNİ VERİYOR

Başlığı kilitlemek zorunda kaldılar.Gerçekler tokat gibi yüzlerine vuruldu çünkü.Hakaretler,artı puan gaspları,tehtitler yıldıramadı bizim Duyguyu.İyi çarpıştı takunyacılarla doğrusu.Bakın Duygu son mesajında neler yazdı bu gericilere;

Duygu.86

‘Terbiyesizlik kimilerine yakışır..

Örneğin muttaki86 Özel mesaj ile rahatsız ettiğin yetmiyormuş gibi burada da “İşkembeden sallama” diyecek kadar edepsizleşe biliyorsun…

İşkembe hayvanlarda olur… O kast edildi ise bir mislini iade ediyorum…

Seviyesiz, senin her tarafın din olsa ne yazar? Durum meydanda… ‘

İşte görüyorsunuz gerçekler karşısında kıvırtan wowcular en sonunda Duyguya özel mesajla demediklerini bırakmadılar. Biri Amerikadan yazıyor birisi Almanyadan. Adam cebine koymuş Amerikan kimliğini Cumhuriyete saldırıyor. Bunlarda hiç yürek yok gerçekten.


FETTULLAH GÜLEN gerçeğini bir bir orataya döken duygu.86 isimli üye yobazlarla tek başına uğraşmak zorunda kaldı. Dikkatinizi çekmiştir mutlaka, bu işi yaparken birazda Tİ’ye aldı bunları. Bu son mesajında muhtemelen bir Cumhuriyetçi üye tarafından aldığı artı puan wowcular tarafından gasp edildi ve hemen eksi puan yağmuruna tutuldu. İşte herşey kabak gibi ortada. Bu yazı yazıldığında bir kaç eksi puan daha alacak ve siteden uzaklaştırılacak. Wowcularda kendi aralarında arsızlık yapmaya ve Cumhuriyeti karalamaya devam edecekler. Sonra çıkıp, biz sizin başlık açamazsınız dediğiniz konuları bile tartışıyoruz diyecekler.

Bir kaç günde 38 sayfayı bulan FETTULLAH GÜLEN NEREYE KOŞUYOR ! başlığından örnekler verdim. Ne kadar demokratik bir ortam olduğunu gördünüz işte.

Bu arada; Hangi ülkenin vatandaşı olduğunu kanıtlayabilirmisin? Türkiyenin hangi ilinde askerlik görevini yaptın. Ya da henüz yapmadıysan hangi ilin askerlik şubesine kayıtlısın? diye sorular yönelttiğim site sahibinden bir türlü TIK çıkmıyor!

Cem Akkılıç

29Mart 2008

Google


Cumhuriyet savcısına ruh hastası teşhisi koyan admin.

wow köşeye sıkıştı

Cevap ver kovboy

Wowturkeyden Cumhuriyete karalama

wowturkey.com

İrtica

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: